2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013692 بازدید | 355184 پست
الهام جون الان آنومالی آزمایش دادی؟ آزمایشهای قبل عیدت همه خوب بود؟؟؟

اره دادم امروز فردا حاضر میشه 

سونو هم سه شنبه باید برم دعاکن خوب باشه جواباش خیالم راحت شه ،ازمایش غربالگری اول ریسک دان یک به 888 بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ب نظرم ۱ هم کافیه  اینجوری سیکلت باز طولانی میشه پروزسترون زیاد وارد بدنت بشه تا بخواد افت کنه ...

مرسی عزیزم😘

به همسرم گفتم ویتاگونس ومتفورمین هم بگیره برام تا کی بخورم اینا رو؟

ایشالا که خیره عزیزم 

ببین اندازه ها اختیاری من ستیز ها رو دستگاری کردم برا اینکه اون سایز ها برا نوزاد ۲ ۳ ماه بود این تا ۱ سال شاید بیشتر کاربرد داره.....الگو رو همونجوری ک کشیدم روی کاغذ الگو بکش خوب..اول ی مستطیل میشه بعد قسمت تشک داخلی رو ب اندازه دلخواهت هلال کن ولی زیاد هلال نشه  در حدی ک گرد بشه کافیه اون خط ابی ک کشیدم...از اونجا دقت کن ک فاصله ش با گارد ۲۰ سانت بشه  و همون قدر گاردش هلال کنی ...فعلا الگو رو بکش تا ایراد ها بگیریم بعد میریم سر برش و دوخت......

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
2740
همین ک فاطمه داره.ندارم .یبار حساب کردم این لینکی ک نگین فرستاد عین همونه.این دیگ ب میلادی میزنی خو ...

نه عزیرم همون نیست با هم فرق دارن

و من حساب کردم برای اعظم و شجره اشتباه بود

برای خواهرمم اشتباه بود

اینکی فاطمه داره رو حساب نکردم برای کسی

ولی انگار برای شجره و اعظم درست بود ولی برای خواهرم بازم اشتباه بوده

مرسی عزیزم😘 به همسرم گفتم ویتاگونس ومتفورمین هم بگیره برام تا کی بخورم اینا رو؟

متفورمین تا موعدت بخور باردار شدی قطع کن ولی ویتاگتوس تا تخمک گداری

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
متفورمین تا موعدت بخور باردار شدی قطع کن ولی ویتاگتوس تا تخمک گداری

یعنی ادامه ندم؟ویتاگونس رو؟

بهش گفتم بگیره

هرچند معلوم نیست حامله شم این ماه اگه پری شدم میخورم

متفورمین پری شدم ادامه بدم؟

وایی اصلا از این ژل ها نزن اینا محیط رحم ب هم میزنن خیلی الکی فقط اب و نمک خوبه برا تمیزی پماد ها هم ...

مرسی عزیزم

خدایا شکرت امروز یه روز بعد موعودم 11تیروبی مثبت بعداز 11ماه اقدام.....امروز5مرداد سال 99 ومن 8هفته ساعت 11ونیم سونوگرافی ومن صدای قلب فندوق شنیدم زیباترین حس دنیا بعد از 9ماه15 اسفند 99مهرساخانم دنیا اومد.... خوش اومدی به دنیام دخترکم.... 
2706