2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015322 بازدید | 355184 پست
عزیزم قشنگ از روحیت معلومه که بارداری چون معلومه که هورمونات بهم ریخته 😊😊😊 ی کم امیدوار باش تا ا ...

سلام الهام جون یه سوال دارم ،، من این ماه برای جلوگیری قرص ال دی خوردم الان پنج روزه قطع کردم پری نشدم ،، رو هورمونام خیلی تاثیر میزاره پری بعدی اقدام کنم ، یعنی الان پری شدم هیچی پری بعدی اقدام کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اصلا صحبت ش هم نكنيم اصلا اسمشم نياريم من حالم خوب نيس به شدت بد روحيه و قاطي م و راستش نميخوام ...

حرفات سرشار از نامیدی من دیگه حرفی نمیزنم 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2740
بچه ها رفتم سونو میشه نظر بدید 

عزیزم هنوز خونریزی داری ؟ من باشم بتارو تکرار میکنم 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه

بچه ها شبنم ومژگان ساعت چند سنو داشتن؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

سلام خانوما خوب هستین.مدتیه نیومدم.انشاالله همگی سال خوبی روشروع کرده باشید❤😍.اومدم پرازسوال🙈خیلی ببخشدوباعرض پوزش من هرچی میخورم معدم میجوشه.کسی اینطوری بوده توبارداری؟واقعا اذیت میشم.درسته اگه به پشت بخوابیم بندناف دورگردن نی نی میپیچه.خوابم خیلی سنگینه نمیدونم چطورشب روبه روزمیرسونم خدابه دادم برسه.

2706