2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015845 بازدید | 355185 پست
اره احتمالا درد منم واسه نفخه.من هردفعه نزدیک سونوم میشه دیوونه بازی در میارم و ب خودم استرس میدم.شو ...

بدتر از همه چی استرسه عزیزم

کمی آروم تر باش. برنج هم سرده. شایدم سردیت شده. یه نبات داغ رقیق بخور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره احتمالا درد منم واسه نفخه.من هردفعه نزدیک سونوم میشه دیوونه بازی در میارم و ب خودم استرس میدم.شو ...

استرستو به شوهرت زیاد نگو عزیزم. چون دقیقا خسته میشه قوی باش. من خودم خیلی نگرانم ولی همش با خدا حرف میزنم ازش میخوام نی نی سالم و سلامت باشه. واقعا اروم میم

خودت سردت ولی شکمت باید گرم بگیری سرما ب شکمت خورده ..برنج هم ک سنگین احتمالا یبوست هم باشه...اره را ...

باشه عزیزدلم مرسی.پس شکممو با ی چیز میبندم اروم.یبوست ندارم ولی بخاطر اون قرصی ک استفاده میکنم.بازم ممنون😚

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
2731
استرستو به شوهرت زیاد نگو عزیزم. چون دقیقا خسته میشه قوی باش. من خودم خیلی نگرانم ولی همش با خدا حرف ...

ی روز حالم خیلی خوبه ولی دقیقا فرداش کلا بهم میریزم.حالا خدا کنه فردا ک سونو میرم بگه همه چی خوبه ی مقدار اروم تر شم

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
کسی تجربه ای نداشت از امپول پروژسترون

عزیزم با خیال راحت بزن اصلا این درست نیست که واسه جنین پسر ضرر داره خیالت راحت باشه

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
عزیزم با خیال راحت بزن اصلا این درست نیست که واسه جنین پسر ضرر داره خیالت راحت باشه

عزیزم سلام..میگم.توخبرداری هزینه آی وی اف تعیین جنسیت توبهمن چقد درمیاد؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سلام لطفا لطفا هرکی میتونه به من کمک کنه من کمردرد شدید دارم سابقه زایمان زودرس هم دارم الان 23هفتمه ...

نه دختر خوب هيييييييچ ضرررري نداره پروژسترون واسه هيچ جنيني ضرر نداره، آقا شما فك كردي عمده مصرف امپول پروژسترون كِي هست؟ تو همون بارداري ديگه، فك كردي چند درصد مردم همينجوري ميرن پروژسترون ميزنن؟؟؟؟ خب اين هورمون بيشتر واسه مواقع بارداريه، هييييچ ضرري هم نداره، خود من ميدوني تا حالا همون آمپولي رو كه شما از سه چهارتاش ميترسي چن تا داده بود دكتر واسم؟ انقدر كه حسابش از دستم در رفته، تازه ميبيني چقد دردناكه جاي امپولش؟ روغنيه واس همون دردش زياده، هيچ ضرري واسه جنين نداره، بيا برو تو صفحات مربوط به اي وي اف ببين ملّت كرور كرور تا اخر بارداري نباشه حداقل تا ماه سه و چهار همش روزي يكي يا يه روز درميون يكي امپول پروژسترون ميزنن هيچكدومشون هم بچه هاشون هيچ مشكلي پيش نمياد واسشون چه پسر چه دختر، دكتر بهت امپول داده اگر به دكترت اعتماد داري كه حتما لازم ديده داده  حتما بزن والسلام فكر و خيال هم نكن چون واقعا ضرري نداره

...
کجا رک پیدا کردی؟ منم تهرانم عزیزم

رادیولوژی و سونوگرافی قصر

خ.شریعتی-روبروی خ.معلم-نبش اندیشه 5 شرقی-پ.722

تلفن تماس: 88418511,88414511

دكتر شاهين دريارام

من اينجا ميخوام برم تو نتم گشتم همه راضي بودن ازش

سر دخترمم يه بار پيشش رفتم ولي برا انومالي بود ،اون موقع هم ميگفتن تشخيصش خوبه تعريف شو از آشناهامون شنيده بودم

@امیرعلی99     @شیما399     دوستان نظر بدین لطفا

هنوز همرنگه سیکلات چن روزه است 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2706