2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013888 بازدید | 355184 پست
عزیزم خداروشکر ک قلبش تشکیل شده.جفت مایین فقط باید استراحت داشت باشی و زیادنشینی توالت فرنگی استفاده ...

فاطمه جان کمر درد دارم میترسم اخه.ماهایی ک یبار سابقه بد داشتیم استرسمون چند برابره.طول سرویکس۳۱ کم نبود؟؟

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فاطمه جان کمر درد دارم میترسم اخه.ماهایی ک یبار سابقه بد داشتیم استرسمون چند برابره.طول سرویکس۳۱ کم ...

اشکال نداره ایناعادیه فقط باید استراحت مطلق داشت باشی عزیزم..قرارنی خاطره تلخ دوباره اتفاق بیفته...نشاسته بخور خیلی خووبه برامحکم.کردن جای نی نی.وازهمه مهم تر اصلا بلندنشی مگر برا رفتن ب سرویس

طول سرویکس هم بدنبوده نکران نباش فداتشم

اینوبخون

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سلام عزیز دلم خودت خوبی . من هشت روز بعد آمپولا بیبی زدم منفی  شد دو روزم نگه داشتم هیچی فقط هم ...

وای نسرین جون انشاالله که مثبته واقعیه 🤩🤩🤩😍😍😍🤲🤲🤲🤲چقدر خوب میشه اگر امسال هممون با نینیهای تو دلیمون سر سفره هفت سین بشینیم

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2728
سلام عزیزم مرسی خداروشکر...شما چطوری؟؟؟چخبرا؟؟؟

الحمدلله خوبم ،سرگرم کارهای عید بودم ،از فردا باید اقدامهام شروع کنم و بعدش استراحت،انشاالله همه ی چشم انتظارا تا عید به آرزوشون برسن

وای نسرین جون انشاالله که مثبته واقعیه 🤩🤩🤩😍😍😍🤲🤲🤲🤲چقدر خوب میشه اگر امسال هممون با نینیهای ...

الهی آآآآمممییین🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

کاش یه آزمایش بره

سلام عزیزم..دست بوسن فداتشم..خودت خوبی؟ستایش عزیزم درچ حاله؟نسرین هنوزپری نشده بیبی هم دیگ نزده مادر ...

شکر خدا منم خوبم ،ستایشم سرگرم کارهای مدرسه هست ،انشاالله اینبار بیبیهاش مثبت واقعی هست 🤲

2740
شکر خدا منم خوبم ،ستایشم سرگرم کارهای مدرسه هست ،انشاالله اینبار بیبیهاش مثبت واقعی هست 🤲

خدارووشکککر....مگ.مدارس تهران تعطیل نشد؟؟؟انشاءالله هم براتو هم نسرین هم رز هم باران عزیزم 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏ازته قلبم میگم ..چون میدونم خیلی طولانی ششده😞😞

اره به نظر منم بهتره آزمایش بده و پروژسترون مصرف کنه

من خیلی ب دلم افتاده بیبی روش جواب نمیده ودقیقا بدنش پروژسترون لازمه..ولی نسرین دیگ.لحباز😐

اشکال نداره ایناعادیه فقط باید استراحت مطلق داشت باشی عزیزم..قرارنی خاطره تلخ دوباره اتفاق بیفته...ن ...

باشه عزیزم استراحت میکنم حتما.مطمئنی نشاسته خوبه؟؟ تو ابجوش حلش کنم.؟؟

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱

بچه ها چرا کسی جواب نداد خبری نیست کیا باردارن کیا سونو رفتن؟؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

بچه ها بگید یکم ذوق کنم

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
باشه عزیزم استراحت میکنم حتما.مطمئنی نشاسته خوبه؟؟ تو ابجوش حلش کنم.؟؟

بله نشاسته خیلی خوبه..باید یه قاشق نشاسته بریزی توآب سرد داخل قابلمه کوچیک  حل ک شد بذاری روگاز یکم ک خودسوگرفت زیرشوخاموش کنی با یه ذره نبات بریزی توش بخوری..حالااگ تخم مرغ محلی گیرآوردی  زرده شو بریز توش البت وقتی ک سردشد خیلی خووبه عزیزم....شیاف چن ساعتی میزنی؟؟

بچه ها چرا کسی جواب نداد خبری نیست کیا باردارن کیا سونو رفتن؟؟؟؟ 

عزیزم فعلا دریای عزیز و غزال  و نگین جون رفتن سونو و صدای  قلب توراهیشونوشنیدن خداروشکر...خبردیگه م نیست..خودت خوبی