2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015039 بازدید | 355184 پست
عزیزم فعلا دریای عزیز و غزال  و نگین جون رفتن سونو و صدای  قلب توراهیشونوشنیدن خداروشکر... ...

خوب خدارو شکر منم بد نیستم شکر خدا میگذره این ماه کلا جلوگیری نداشتم چون چهار ماهه باردار نشدم بیخیال بودم امروزم روز 25 سیکلمه خون دیدم نمیدونم چرا اینقدر زود دارم پرییود میشم، 

خواب میدیدم باردارم دختره، گریه میکردم با توجه به شرایطم که خوب نیست به شوهرم میگفتم باید پول بدی سقطش کنم، نمیدونم چی میشه،. ولی اگه اگه باردار بشم مطمعنم دختره چون اصلا اقدام نبود یعنی هیچی نخوردم و همش لواش و نسکافه خوردم، 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
خوب خدارو شکر منم بد نیستم شکر خدا میگذره این ماه کلا جلوگیری نداشتم چون چهار ماهه باردار نشدم بیخیا ...

چی بگم..انشاءالله ک خدا غافلگیرت میکنه و بدون دردسر هت پسربخشیده...خون درچ حدبود؟؟دیگ.نیومد؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی بگم..انشاءالله ک خدا غافلگیرت میکنه و بدون دردسر هت پسربخشیده...خون درچ حدبود؟؟دیگ.نیومد؟

والا من همیشه عادتمه با انگشت خودمو میشورم انگشتم کاملا خونی شد با ترشح سفید، از صبح نوار گذاشتم کثیف نشده دیگه هم دستشویی رفتم دست نزدم ولی مطمعنم پرییوده 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

فاطمه جون یاااا ابوالفضل رفتم دستشویی خودمو شستم و با انگشتم تمیز کردم حتی یه قطره نبود بجاش ترشحات کشدار بود، ولی مطمعنم دارم پرییود میشم دل درد و کمر درد دارم 

2742
والا من همیشه عادتمه با انگشت خودمو میشورم انگشتم کاملا خونی شد با ترشح سفید، از صبح نوار گذاشتم کثی ...

چی بگم هرچی خیره عزیزم

دوست ندارم فعلا باردار بشم اخلاق شوهرم خوب نیست تصمیم گرفتم دیگه نیارم دخترمم هر روز میگه داداش میخوام اگه اگه باردار باشم حتما دختره مگر اینکه معجزه بشه و نفس های دخترم به خدا رسیده از بس دعا میکنه منکه فقط گفتم خدایا فقط اگه به صلاحه و باعث خوشبختیم بهم بده وگرنه نده، اخه شوهرمو هی دعا کردم خدایا مارو بهم برسون خدایا بشه بشه بشه الانم شد و خوشبخت نیستم 

فاطمه جون یاااا ابوالفضل رفتم دستشویی خودمو شستم و با انگشتم تمیز کردم حتی یه قطره نبود بجاش ترشحات ...

اگ دیگ.نیومد فردایه تست بزن

اگ دیگ.نیومد فردایه تست بزن

البته دوماه پیش همینجوری شد عصر خون دیدم و دیگه نیومد ولی صبح زود شدم، فقط به اینکه روز 25 سیکلم مشکوکم همین همیشه 28 الی 30 بودم 

2738
البته دوماه پیش همینجوری شد عصر خون دیدم و دیگه نیومد ولی صبح زود شدم، فقط به اینکه روز 25 سیکلم مشک ...

هرچی خیره برات اتفاق میفته عزیزم...منم ب همین مشکوک شدم باخودم گفتم شاید لانه کزینی باش..توکل بخدا

دوست ندارم فعلا باردار بشم اخلاق شوهرم خوب نیست تصمیم گرفتم دیگه نیارم دخترمم هر روز میگه داداش میخو ...

چی بگم واقعا هیچی ندارم بگم ...انشاءالله ک  رابطه تون بهتربشه عزیزم...خدابخادعزیزم اتفاق میفته دست من و تونیس

بله نشاسته خیلی خوبه..باید یه قاشق نشاسته بریزی توآب سرد داخل قابلمه کوچیک  حل ک شد بذاری روگاز ...

دکتر اصلا نگفت چندساعت بذار منم نمیدونم هرچندساعت بذارم صبحساعت ۷گذاشتم امشبم میذارم حتما

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
دکتر اصلا نگفت چندساعت بذار منم نمیدونم هرچندساعت بذارم صبحساعت ۷گذاشتم امشبم میذارم حتما

12ساعتی بذار فداتشم اصلا ضرری نداره..انشاءالله ک زودتر حالت خوب میش🙏

وااااای دل ورودم اومد تودهنممم

میگم ک ایناروبخور یابرودکتربهت بده ...ولی بایدتحمل کنی گذریه..یه جی دم دستت باش تهوع اومد سراغت بخوری تاتهوعتوکمترکنه

اینوشنیدم عزیزم ولی بازگفتن سردی و گرمی و.....الکیه نمدونم والا هرکی یه چیزی میگ...احتمالا من تا بعد ...

حق داری عزیزم باید بمونیم خونه حبس تا ببینیم چی پیش میاد🙁

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2706