2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست

🛑 ک رونا ویروس

" علاج سادہ با یک کاسه جوشاندہ سیر با آب. "

بسیاری از مراجعه کنندگان تائید کردہ‌اند موفقییت این جوشاندہ سادہ را،

۸عدد میخک ،با مقداری سیر له شدہ، با ۷ لیوان آب جوشاندہ شوند.

سیر و میخک خوردہ شوند و آب آن نوشیدہ شود در چند نوبت.

پخش کنید تا در این کار خیر شریک شوید و از مرگ و میر تعدادی جلوگیری  کنید .

✍ دوستان عزیز به  همان روشی که آنفلوانزا درمان شد ک رونا هم معالجه می‌شود

زیرا ویروس ک رونا طبع سردی دارد وبا خوردن گرمیها وگرم نگهداشتن محیط ویروس میمیردلطفا از خوردن ماست ودوغ وشیر وترشی وپرتقال و لیموترش یا شیرین یا شلغم بپرهیزید

▫️ولی چی بخوریم تا ویروس نابود شود؟

خرما عسل شیره انگور یا گردو یا پسته یا فندق وبادام یا پودر فلفل سیاه یا زنجبیل یا دارچین یا نارگیل یا سیر با غذا یا سیرترشی یا فلفل ترشی با غذا بخوریم سوخت وساز سلولی بالا میره آنقدر که ویروس را میکشد

عرق نعنا یا پونه یا آویشن طبع گرمی داره ویروس را میکشد

سعی کنید غذاهای شل وآبکی نخورید مگر اینکه تو غذا پودر زنجبیل یا فلفل سیاه یا دارچین بریزید تا سریع هضم شده و معده بلغمی نشود

ضمنا از دود اسپند ویا عنبرنسارا حتما استفاده کنید وگل نرگس ببویید تا به آنفلوانزا یا ک رونا مبتلا نشوید

" لطفا نشر دهید وجان دیگران رانجات دهید"

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
من فک کنم دوحالت داره یالوله ت بسته س....یا اینک بیبی روت جواب نمیده عزیزم

عشقم با این اوضاع بیماری و استرسی که واسمون درست شده پری هم بشم نمیرم عکس تا همه چی تموم بشه .حتی پری بشم دیگه دکتر هم نمیرم چه برسه به سونو واژینال و عکس رنگی و . سپردمش دست خدا یا پری میشم یا معجزه میشه و باردارم 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

14 روز از تخمک گذاری گذشته مارکش وندفو هست اینقدر درگیر بودم رفتم آزمایش تیتر بتا دادم گفته ساعت ...

انشالله مثبته عزیزم کار خوبی کردی

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
بارداری عزیزم ان شالله که مثبته واقعیه... خبرشو بده بهم...میدونی که چقدر برات منتظر بودم

بیبی امروز که منفی شد .فعلا دوتا بیبی دیگه دارم تا موعد خودمم پنج روز مونده ولی از آخرین اقدامم ۱۶ روز گزشته دیگه باید بیبی نشون میداد 😔

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2731
نسرین جون تروخدا یا برو آزیا بی بی دیکه بزن بخدا مدام توفکرتم بزن خیالمون راحت شه

امروز دوباره بیبی زدم منفیه منفی

بیبی امروز که منفی شد .فعلا دوتا بیبی دیگه دارم تا موعد خودمم پنج روز مونده ولی از آخرین اقدامم ۱۶ ر ...

نسرین جان سیکلت چن روزه ست؟ آخرین بار روز چند اقدام داشتی؟

رژیم#   💐🌿🌺🍃💐🌿🌺🍃💐🌿 #چطور_پسر_دار_شویم؟ سالها پیش برای این که به بچه ای با جنسیت م ...

فاطمه من بعد غذاخوردن تهوع میاااد سراغم وبالا میارم نهارخوردم هرچی خوردمو بالا آوردم

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
انشاءالله عزیزم خدا آرزوتون و برآورده کنه الهی آمیننن

مرسی خانومی...همچنین شما یه پسر ناز تپل

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
چیکارش کنم زورم بش نمیره میگه تلفظ ش خوب نیس

اعظم جون دیروز تاحالا لکه بینی دارم ک رنگش قهوه ایه و خیلی کمم نیست.صبح رفتم سونوگفته جفتت پایینه احتمالا واسه اونه ک خونریزی داری دکترمم سونو واژینال کرده ک ببینه قلب داره یا نه ک خداروشکر داشت اما من خیلی ترسیدم روحیه مو از دست دادم

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
فاطمه من بعد غذاخوردن تهوع میاااد سراغم وبالا میارم نهارخوردم هرچی خوردمو بالا آوردم

دمیترون متوکلوپرامیدباید قبل غذابخوری عزیزم..اینا طبیعیه

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عشقم با این اوضاع بیماری و استرسی که واسمون درست شده پری هم بشم نمیرم عکس تا همه چی تموم بشه .حتی پر ...

چی بگم فداتشم...هرچی خیره🙏🙏🙏🙏

🛑 ک رونا ویروس " علاج سادہ با یک کاسه جوشاندہ سیر با آب. " بسیاری از مراجعه کنندگان تائی ...

اینوشنیدم عزیزم ولی بازگفتن سردی و گرمی و.....الکیه نمدونم والا هرکی یه چیزی میگ...احتمالا من تا بعدتعطیلات دخترمونفرستم واقعا وحشت دارم

اره بخدا...اونم دخترم ک اینقد ضعیف بدنش همیشه خدا سرما خورده س ..اصلا جوون نداره  این مریضی هم ...

راستی کمر دردم دارم نمیدونم عادیه یا نه! 

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
اعظم جون دیروز تاحالا لکه بینی دارم ک رنگش قهوه ایه و خیلی کمم نیست.صبح رفتم سونوگفته جفتت پایینه اح ...

عزیزم خداروشکر ک قلبش تشکیل شده.جفت مایین فقط باید استراحت داشت باشی و زیادنشینی توالت فرنگی استفاده کنی ....اگ زیادباش شاید سرکلاژکنناصلا نگران نباش خداروشکر راه داره