2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
حق داری عزیزم باید بمونیم خونه حبس تا ببینیم چی پیش میاد🙁

خداکنه زودریشه کن بشه🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 هیچکس دیگه اونونگیره🙏🙏🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام 

دوستم رفته بود دکتر بعد گفت دکتره از رو زبونش و ناخناش فهمیده بوده ک مشکل باروری دارن بعد براشون دارو نوشته

همشون گیاهی هستن گفته کلا برا کسایی ک مشکل تخمک و اینا دارن خوبه 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
2731
بچها ی خبر شنیدم اعصابم بهم ریخت پسر برادر شوهرم اسم بچه ش کارن ..مردیم و زنده شدیم  ی اسم پیدا ...

وا.خب مشکلش چیه.شما هم بزارین کارن

اسم تو اعظم فلانه اگ اسم یکی دیگ تو فامیل هم اعظم فلان بود بهت میگفت اسمتو عوض کن یا باهات ازدواج نمیکرد.همون کارن بزار.اصلا میگفتی ماهم احتمالا بزاریم کارن

مهرادو درست میگ ی جوریه اکثرا مهرداد خونده میشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ماسک و دستکش ک استفاده میکنه ولی میگن بازم انتقالش با ماسک هست...باز ۱ اسفند پرواز چین داشتن انگار خ ...

خ احمقن.شب عیدی ببین باهامون چیکار کردن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
🛑 ک رونا ویروس " علاج سادہ با یک کاسه جوشاندہ سیر با آب. " بسیاری از مراجعه کنندگان تائی ...

میخک چیه

من از اینا نمیتونم بخورم.اگ با میخک مشکل حل میشد چینی ورپریده ها تا حالا خودشونو باهاش خفه کرده بودن

وااااای دل ورودم اومد تودهنممم

دفعه اولت بود حالت بد شد؟

میخک چیه من از اینا نمیتونم بخورم.اگ با میخک مشکل حل میشد چینی ورپریده ها تا حالا خودشونو باهاش خفه ...

خخخخ نمیدونم منم الان اینو دیدم 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
نسرین جان سیکلت چن روزه ست؟ آخرین بار روز چند اقدام داشتی؟

سیکلم اکثرا ۳۲ روزه است . من ۱۰ سیکلم رفتم سونو سه تا فولی  بالغ داشتم الانم عکس سونومو میزارم منم ۱۱ سیکل دوتا آمپول زدم . اقدامامم اینجوری بود  ۴۰ ساعت قبل آمپول ۱۰ ساعت و ۳۲ و ۵۶ ساعت بعد آمپولا. از آخرین اقدامم ۱۶ روز میگذره 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه