2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
فاطمه چیطوری عزیزم بهتر شدی؟؟؟؟ فاطمه فلو بخورم دیشب اقدام داشتم که12سسکلم بود امشب ندارم باز فرداش ...

سلام عزیزم خوبم خداروشکر...اگ بتونی نخوری و باخوراکی مثل توت فرنگی و انجیرخشک قلیایی کنی بهتره عزیزم ولی اگ بازم اصرارداذی فرداشب قبل اقدام بخور

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
دريا جون من هر ماه يه حس محكمي بهم ميگه باردارم ولي همچين پري قرص و محكم مياد كه نگو😁انشالله   ...

انشالله این ماه دیگ باردار میشی عزیزم و پری نمیاد تا نه ماه دیگ چاره چیه باید تلاش کرد تا نتیجه گرفت عزیزم❤

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نسخه هات خیلی خوبن من که میخونم واقعا دوست دارم این اطلاعات خوبتو و اخلاق خوبترت که راهنمایی ...

ممنون هلن جون...لطف داری..‌اول اینکه اگ لتروزول خوردی  ۵ تا ۹ روز بعد اخرین قرص احتمال تخمک گذاری زیاد اگ بتونی شب ۵ و ۷ و ۹ اقدام کنی عالیه..ولی چون برا جنسیت هم اقدام میکنی یکم سخت تر میشه‌.‌ترشحات هرکسی  بستگی ب بدنش داره باید ببینی هرماه چند روز ترشح داری .اگ یاداشت کنی ک خیلی خوبه من خودم ۵ روز دارم ولی بعضی ها ۱ ۲ روز یا ۳ روز دارن ...ی چیز صدرصدی نیست ک بگم چند روزه..ولی کسی ک محرک میخوره معمولا بیتر ۲ ۳ روز  نمیبینه....۹۰ درصد موقعی ک ترشحات داره کم میشه از حالت کشداری خارج میشه تخمک ازاد میشه..مثلا من ۵ روز ترشح داشتم روز ۵ ک ترشحات رو ب تمومی میرفت تخمک تازه ازاد میشد...دمای بدن هم وقتی افت کرد یعنی کمتر ۱۲ ساعت دیگه تخمک ازاد گیشه..ولی چون ما فقط سر صبح دما اندازه میگیریم دقیق نمیشه فهمید بهتره ک تا دما کم شد سعی کنیم سریع اقدام کنیم دما بالا بره دیگه تخمک ازاد شده رفته ب درد اقدام نمیخوره ی تخمک میر و فرسوده س..

الهم صل علی محمد و ال محمد

دلم برا شجره تنگ شده خیلی 🙁🙁🙁🙁

خیلی بفکرشم اصلا ی لحظه از یادم نمیره  کلی براش دعا کردم

گریه کردم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

امروز رفته بودم صفحات قدیمی تاپیک دنبال پستای شجره  

با خواندن اونا آروم میشدم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

ای خداااااا چی میشه ی معجزه دیگ نشون فاطمه شجره ما بدی؟

از بزرگی و کرامتت ک کم نمیشه خداااااااا😭😭😭😭😭😭😭

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2728
دلم برا شجره تنگ شده خیلی 🙁🙁🙁🙁 خیلی بفکرشم اصلا ی لحظه از یادم نمیره  کلی براش دعا کردم گ ...

باردار شدی حساس شدی 

توم ک گریه میکنی😁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
باشه عزیزم😭😭😭😭 @مامان_مهرساخانم    عزیزم بدا‌دم برس🥴🥴🥴

چی شده عزیزم؟؟اگ اشتباه نکنم بحث فلوکونازول...من سر سوزن نه اینو قبول دارم ن گایافنزین خدایی هرکی هم نتیجه گرفته شانسی بوده اصلا علمی نیست فقط بدنت ب قارچ و عفونت مقاوم میشه..اینا عوارض ش ایقد زیاد ک دکتر میگه هفته ای یبار یا نهایت ۲ ۳ بار تو هفته با فاصله بخورین بسکه عوارض داره..‌ب حا این داروها خرما بخور انجیر کشمش و ویتامین A بخور ک قلیایی بشی  ذهنت درگیر این داروها نکن ..

دلم برا شجره تنگ شده خیلی 🙁🙁🙁🙁 خیلی بفکرشم اصلا ی لحظه از یادم نمیره  کلی براش دعا کردم گ ...

فاطمه گفته خدا رو شکر خالش بهتر شده اروم تر شده انشالله ک هر جا هست حال دلش خوب باشه 

باردار شدی حساس شدی  توم ک گریه میکنی😁

نمی‌دونم شاید تاثیر بارداریه 😔😔😔😔این روزا خیلی حساس شدم سرم درد می‌کنه از بس گریه کردم 😫😫

2740
فاطمه گفته خدا رو شکر خالش بهتر شده اروم تر شده انشالله ک هر جا هست حال دلش خوب باشه 

انشالله عزیزم خدا کنه حالش خوب باشه 🙏🙏

انشالله ک   بحال اون گرفتارنشی عزیزدلم🙏🙏🙏🙏🙏🙏 براآرامشش دعاکن

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

بچه ها کی توتاپیک حاضره 

حس میکنم الان درحال تخمکگذاریم ولی کیتم منفیه.

امروز یکم ترشح داشتم سرشب ترشحم کم شد کیت گذاشتم منفی بود الان قشنگ اخساس تخمکگذاری دارم  دوباره کیت زدم ولی منفی بود نمیدونم چیکارکنم فکر کنم لینماهم ازدستم رفت ای خدااا