2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
خوبت میکنم تو نسخه من اما و اگر نیاری 😁

عزیزم نسخه هات خیلی خوبن

من که میخونم واقعا دوست دارم این اطلاعات خوبتو و اخلاق خوبترت که راهنمایی میکنی

عزیزم راجب ترشحات و دما راهنماییم میکنی

چند روز بعد از ترشحات تخمک گذاری رخ میده؟ و موقع اینکه دما پایین میاد احتمال تخمک گذاری هست یا فرداش تخمک ازاد میشه؟

من فعلا کیت مکس دارم که نمیخوام استفادش کنم. مدیکور هم الان دسترسی ندارم الان روز ۱۱ ام. کمی ترشحم زیاد شده

مژی دیشب اقدام کردی دیگ فلو نخور خوب نیس تو این چند روز تقویتش کن.بعد فردا شب بگو بیا یهویی بریم اق ...

چرا فاو نخورم مگه قلیایی نیس؟؟؟؟

آی جیگر خداکنه این ماه حامله شممم دیگه خسته شدم 

میگه اصلا نمیخوام دومی آنیا سلامت جای 10بچه را پرکرده😭😭😭

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا فاو نخورم مگه قلیایی نیس؟؟؟؟ آی جیگر خداکنه این ماه حامله شممم دیگه خسته شدم  میگه اصلا ن ...

خب میگن اقدام ک میکنیم دیگ نخوریم.یادم نیس دلیلشو🤔.دو سه روز قبل اولین اقدام باید خورد.شربت گایافانزیل بخور.کشمش .انجیر. اینا قلیایت میکنه

میگما کیت کمرنگ ک شد اقدام رفتی فردا شبشم محض احتیاط میخوای برو ک شانس بارداریتو ببری بالا.از اعظمم بپرس

تحت فشارش نزار.خسته شده.باهاش مدارا کن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خب میگن اقدام ک میکنیم دیگ نخوریم.یادم نیس دلیلشو🤔.دو سه روز قبل اولین اقدام باید خورد.شربت گایافان ...

باشه عزیزم😭😭😭😭

@مامان_مهرساخانم    عزیزم بدا‌دم برس🥴🥴🥴

2731
باشه عزیزم😭😭😭😭 @مامان_مهرساخانم    عزیزم بدا‌دم برس🥴🥴🥴

باز ک تو گریه میکنی😮

اوووووووف

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738
دیگه زنجبیل نمیخورم فقط دارچین با نبات دم میکنم.

خوبه عزیزم..زیاد خودتو درکیراین گرمیجات نکن عزیزم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
خوبه عزیزم..زیاد خودتو درکیراین گرمیجات نکن عزیزم

فاطمه چیطوری عزیزم بهتر شدی؟؟؟؟

فاطمه فلو بخورم دیشب اقدام داشتم که12سسکلم بود امشب ندارم باز فرداشب دوباره البته اگه شوهرم راضی بشه میگه خسته شدم وقتایی که میخوام میگی نمیشه

بعد میگی طبق برنامه منکه ربات نیستم هرجوربخوای تنظیم کنی☹️☹️☹️

دریای عزیزم بارداری گلم خیلی تبریک میگم عزیزم خیلی ذوق زده شدم تازه واردتایپک شدم که دیدم تیکرزدی😍

خیلی ممنون نهال جون انشالله ب زودی قسمت خودت بشه 

محبت داری شما❤❤❤😚😚

چخبر از خودت اقدام داشتی این ماه؟ پاییز و زمستون فصل مناسبه برا پسر دار شدن نذار از دست بره ❤❤

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
@daryaa61     دریافتم فلوکونازول فقط روزای اقدام بخورم؟؟؟؟ فردا سیزده سیکلم و از دیروزک ...

هر روز نخوریا پدر کبدو در میاره دوروز فاصله بده روز سوم بخور یا لااقل ی روز در میان

ی روز در میان اقدام کن تا شوهرتم راضی باشه دیشب اقدام داشتی یکی هم فردا شب اونیکی اقدامتم کیت بذار کمرنگ شد برو سه تا اقدام بنظرم کافیه 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏