2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
خودت چی ؟؟

منک باردار نیستم🙁ولی این ماه۳بار اقدام داشتم.اقدامام خ خوب نبود ولی تخمک آزاد شد

تو بارداری؟چندبار اقدام کردی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله جمعه با بیبی مثبت ی خبر خوش میاری برامون ی حسی از درونت نمیگه بارداری؟؟؟ این حس ورای بیبی و ...

دريا جون من هر ماه يه حس محكمي بهم ميگه باردارم ولي همچين پري قرص و محكم مياد كه نگو😁انشالله  فداتشم

2728
@daryaa61     دریافتم فلوکونازول فقط روزای اقدام بخورم؟؟؟؟ فردا سیزده سیکلم و از دیروزک ...

مژی دیشب اقدام کردی دیگ فلو نخور خوب نیس

تو این چند روز تقویتش کن.بعد فردا شب بگو بیا یهویی بریم اقدام😁

نگران نباش.خسته شده.باهاش صحبت کن ایشالا این ماه باردار میشی

دیگ دوفاستون نخور تو مشکل ضخامت نداری

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
چشم عزیزم تو هم همینطور باش فرقی نداری از من😘

ن من فعلا استرس ندارم.ب این زودی کی حال استرس داره

بیخیال باشیم بهتره.یهو دیدی هردومون سوپرایز شدیم😍😍

2740
نه اشتبا گفتم🤦‍♀️ اين ماه و ماه بعد پسر

مرسی عزیزدلم توکل به خدا...اگه باردار بشم این ماه یه شیرینی توپ پیش من داری!انشاالله که به مردا دلت برسی

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
منک باردار نیستم🙁ولی این ماه۳بار اقدام داشتم.اقدامام خ خوب نبود ولی تخمک آزاد شد تو بارداری؟چندبار ...

من نمیدونم بی بی چکام فقط هاله میندازه ۲روزم ازموعدم گذشته .من ۱۳سیکلم کیتم مثبت شدشب ۱۳وبعدازظهر۱۴وشب ۱۵به اسرارشوهرم اقدام داشتم

[QUOTE=120713346]اره عکس بگیر ولی اون ماه اقدام نکن بزار برا ماه بعدش چون اشعه ایکس تو بدنت است برا ...

خیلی عالیه ..انشالله ک بارداری  عزیزم...خوب حاله کمرنگ طبیعی چون بتا بالا نرفته زیاد..منم بتا بالا ۲۰۰ حاله ش کمرنگ بود 

الهم صل علی محمد و ال محمد
ازکجامعلوم شاید صخامتت تااون موقع بالانره فداتشم..توکلت بخداباش🙏🙏🙏

ممنون از دلداریت دعام کن دلم خیلی گرفته برج 9کیتم مثبت نشد برج10.رابخاطر تاخیرپریو  ازدست دادم اینم ازبرج11 کاش خدا تکلیفمو معلوم میکرد اگه نمیخاد بده آب صافی وپاکیو میرخت دستم  ازبلاتکلیفی در می اومدم.

ممنون از دلداریت دعام کن دلم خیلی گرفته برج 9کیتم مثبت نشد برج10.رابخاطر تاخیرپریو  ازدست دادم ...

😭😭😭😭😭😭الهی بگردمت...میگن بعدهرسختی  آسانیست..انشالله ک براتواینجوری باش عزیزم..حالاحرص نخور عزیزم بدنت اسیدی میش

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

خدایا..

گاهی عجیب دلم از نبودنت میگیرد..

گاهی انگار سنگین میشوم از بغض و گلویم هزار بار تکه تکه میشود..

گاهی نمیدانم اصلا مرا می بینی؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏