2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013555 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فاطمه جان من موعدم ۲۸بود۴روزمونده به موعدیه بیبی گذاشتم بعدیه نیم ساعت هاله انداخت امروزم ۲روزگذشته ...

عزیزم بارداری فقط لقاح دیرصورت کرفته..بیبی هاتوبذارببینم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2731
فاطمه من هم چند ماه دمنوش دارچین زنجبیل ونبات خوردم بخاطر درد پریودی خونریزیم رو زیاد کرد ودردم رو ک ...

عزیزم اینوفاطمه گف

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عزیزم اینوفاطمه گف

فاطمه جون من کیت زدم ولی همچنان منفیه تازه یکم ترشحات رقیق پیدا کردم.فکر کنم فردا رنگ بگیره وپس فردا مثبت بشه البته اگه مثل ماه قبل سرکارنباشم.

البته بااین ضخامت خیلی امیدوارنیستم مگه خدا بخاد

توکل برخدا

2738
من هم قبل بارداری دخترم فهمیدم تیروئید کم کار دارم الان ۴ساله دارم قرص میخورم میزونه الان تیروئیدم و ...

۱ سال و نیم ک تیروید دارم ولی سلنیوم و ۶ ۷ ماه قبل اقدام شروع کردم..روزی ۱ میخوردم ولی بعد اقدام دیگه نه ی روز در میون یا هفته ای ۲ ۳ بار میخوردم ...قیمتش اخرین بار فکر کنم مرداد بود ۹۰ دونه ایش ۹۰ تومن خرید شوهرم  همین حدود ۸۰ ۹۰ بود باز اگ دارو ها گرون تر نشده باشه برا شوهرت هم عالبه خیلی قرص خوبیه

الهم صل علی محمد و ال محمد
نميدونم چند وقته اين دوز مونده خرداد ٢.٧ بود ابان ١.٣٥ شد  الان نميدونم چنده پس اگه اين ماه حا ...

اره عکس بگیر ولی اون ماه اقدام نکن بزار برا ماه بعدش چون اشعه ایکس تو بدنت است برا جنسیت خوب نیست.‌خدا کنه بعد عکس زود جواب بگیری 

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706