2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015352 بازدید | 355184 پست
نه به جووون خودم هر چنسیتی بود زود میام میگم خدایی خودم عجووول از انتظار هم متنفرم..حتما تا پام و از ...

نري مثل صبا ناهار بخوري يه دوشم بگيري اگرم چرتي داشتي بزني بعد يادت بيوفته ملت منتظرتن😂

مثل من گفتم هشت شب شش عصر پيام دادم😇

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
سلام خوبی اجی  میگم من دوروزه از موعدم میگذره بعد همش سردرد دارم پاهام بی حس میشه دل درد دارم& ...

عزیزم اگ قبلا سابقه تاخیر نداشتی احتمال بارداری زیاده..علامت ها پریودی و بارداری مث همه فقط دلدردش خفیف تر و سبک تر  حتما فردا بی بی چک بزن..۱۴ ۱۶ روز از تخمک گذاری بگذره حتما معلوم

الهم صل علی محمد و ال محمد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دوستان گل من یه سوال دارم. لانه گزینی چه علائمی دارد؟  و اینکه کی اتفاق می افته؟ لکه بینی میتون ...

دقیقا اولین شاخصه ش لک بینیه..بعصی دارن بعضیانه

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عزیزم اگ قبلا سابقه تاخیر نداشتی احتمال بارداری زیاده..علامت ها پریودی و بارداری مث همه فقط دلدردش خ ...

دوماه پشت سر هم تاخیر داشتم 

اره واقعا هرماه تمام علایم داشتم ولی پری میشدم 

این ماه هم مثه ماه های قبل 

فقط خیلی سردرد دارم همش خوابم میاد پا درد هم دارم ی جوریه حالم احساس میکنم الان ک پری شم 

اگه امشب نشدم فردا حتما بی بی میزنم  برام دعا کنید 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
2738
نه اتفاقا با زاويه چونه و پيشوني گفتم پسره از چونه هم نميگن مهم زاويه پيشوني و زاويه سي درجه ستون ...

توکل بخدا

ولی حالی که من امروز داشتم رو خداکنه هیییییچ کس تجربه نکنه.بعدا بهت میگم چرا.

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
عزیزم...من میگم زودازدواج کردم توک زدی رودست من....من19سالم بود ازدواج کردم

اره دیگه مخ نداشتم🤕 خانوادمم زوری ندادنااا خودم اسرار داشتم خاستگارمو قبول کنم😐عقل بچم🤦🏻‍♀️

از کجا میفهمی فاطمه جون؟ 

از زاويه جمجمه و ستون فقرات دوروز پيش يکي بهم ياد داد واسه يکي از دوستان اينجا درست حدس زدم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
داروها خانم کریمی رو میخوری؟؟

ن این ماه نخوردم 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
نري مثل صبا ناهار بخوري يه دوشم بگيري اگرم چرتي داشتي بزني بعد يادت بيوفته ملت منتظرتن😂 مثل من گفت ...

نهههههه حتما میام میگم ..دیگه دختر هم شد قربونش میرم..چون من هرچی از دستم بر میومد انجام دادم باقی ش دست خداست چی ب صلاحم دونسته ...بچها گناه دارن خدایی عذاب وجدان میگیرم بخوام غذا بخورم  😁

داروها خانم کریمی رو میخوری؟؟

ولی اون ماه خوردم خیلی زود پری شدم 

دوماه پشت سر هم تاخیر داشتم  اره واقعا هرماه تمام علایم داشتم ولی پری میشدم  این ماه هم ...

تاهیر اصلا خوب نیست یعنی تخمدان هات دارن کم کار میشن دوباره باید فعال بشن..انشالله ک بارداری برات صلوات فرستادم فردا خوش خبر باشی🙏🙏🙏

2706