2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013972 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دکتر بهم گفت تنبلی تخمدان داری اما خفیفه شما هم مشخصه همینجوری هستی  منم از هورمونیم خوب ...

ورزش خيلي موثره ولي من خيلي تنبلم واسه ورزش🤦‍♀️

راستي تو روزي چنتا متفورمين ميخوردي؟ 

من الان يه ماه و نيمه دارم روزي يه دونه ميخورم يه ماهه ديگه هم ميخوام برم اقدام 

2731
2740
@jasmined    اقدام کردی این ماه ؟!؟!

سلام نگین جونم نه هنوز کیتم رنگ درست حسابی نگرفته . نمیدونم چرا . هر ماه این موقع پررنگ میشد . حالا اینجا 7 صبحه یه ساعت دیگه کیت میزنم ببینم امروز چطوره. تو چکار کردی؟

خدا جونم دوست دارم! شکرت...
سلام نگین جونم نه هنوز کیتم رنگ درست حسابی نگرفته . نمیدونم چرا . هر ماه این موقع پررنگ میشد . حالا ...

مگه از این کیت های هپی فیس استفاده نمیکنی یاسی جون ؟!! اونا که خودش نشون میده ؟!؟ یا این ماه کیت معمولی گرفتی ؟!؟! 

من امروز هنوز ۷ سیکلم هست از دوشنبه که بشه ۱۱ شروع میکنم به کیت زدن .

یاسی خدا کنه این‌ماه اقداممون بگیره انشاالله اونوقت واسه سال نو یه خبر خوش میدیم به بچه ها و همسرامون 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

خدای مهربان و بخشنده ! من با تمام وجودم به تو اعتماد دارم . ♾🧿✨💫
انشالله که بهم بدن از وقتی تصمیم گرفتیم بچه دار بشیم اسم انتخاب کردیم نفس و سهیل پارسال این موقع ...

پس بزار محمدرضا که هم خواب مادرت هم روياي خودت محقق بشه انشالله همين ماه محمدرضاي خاله بياد توي دلت عزيزم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
روزی ۳ تا کافیه نهایت ..

باشه مرسی عزیزم قربونت😘😘

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
مگه از این کیت های هپی فیس استفاده نمیکنی یاسی جون ؟!! اونا که خودش نشون میده ؟!؟ یا این ماه کیت معم ...

من دوماه پیش از آمازون ازین کیتهای نواری گرفته بودم در کنار این کیتهای هپی فیس استفاده میکنم البته دیگه دوتا دونه ازش مونده. فعلا هم که هیچی.

اره گفتیا الهی آمین. من که میخواستم اگه ماه پیش باردار بشم خبرشو بزارم زیر درخت کریسمس دخترمو سورپرایز کنم که نشد. حالا ببینم این ماه چی میشه. هر چند انقد خورده تو ذوقم خیلی بهش دل نبستم.

خدا جونم دوست دارم! شکرت...
2706