2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015352 بازدید | 355184 پست
@daryaa61    

جانم ساناز جون

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا یه هفته میگذزه و همچنان منتظر پریودم ولی حتی لک هم ندارم

ینی ی درصدم احتمال بارداری نمیدی؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
چشمت بی بلا گلم.عزیز دلمی😘😘 من که فعلا منتظر پری هستم ببینم میاد یا نه🙈

عزیزم فردا بی بی میزنی؟

2731
پس قراره دوقلو دختروپسر بارداربشی عشقم 🥰🥰🥰❤❤❤ انشاءالله تعبیرش بارداری دوقلوهات باشه🤲🤲🤲❤❤❤

😍😍

باشه قبول میکنم ی دختر ی پسر😋😁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
گوشت قرمز خ کم کردم تو غذاهام کمپرس آب سرد هم روزای اقدام یا هر زمانی میشه؟

نزدیک اقدام هرشب بزار واسه تحرک خوبه

الانم بزاری طوری نیس

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
يعني من عاشقتم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😗

2740
نزدیک اقدام هرشب بزار واسه تحرک خوبه الانم بزاری طوری نیس

باشه امتحان میکنم مرسی عشقم

قربون پيش بينيات برم من جيگر جان😁

فدات عزیزم.خب ی حسی بهم میگ باردار بشه نینیش پسر میشه😁گفتم بهش بگم انرژی بگیره😊

یه چیزی تعریف کنم شما هم منو امیدوار کنید چند وقت پیش شاید یکی دو ماه پیش خواب دیدم نصف شب از خواب ...

وااااای مو ب تنم سیخ شد چ خواب صادقه ای

انشالله خدا بهت نظر کرده و گل پسری میاد اسمشم حتما علیرضا بذار  خوش بحالت خ تعبیر خوبی داره😍😍😍😍😍

به يوکابد احتمال پسر داده بود ديشب ازش پرسيدم سامي قشنگم البته يوکابد ده روز جلوتر از من بود وقتي رف ...

آهان پس احتمال داده بودن البته خوب جلوتربود.

عشقم خیلی خوشحالم که امروز آز دادی چون تا ۱۰ روز دیگه جوابش میاد ودیگه مجبور نیستی تا انومالی صبرکنی .

خواهرم هر روز برات خالصانه از اعماق وجودم دعا میکنم انشاءالله تودلیت اول ازهمه سالم وسلامت باشه وبعدش هم گل پسره ناز

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

اگه بگم استرس نداشته باش حرف مسخره ای زدم 

ولی قربونت برم این همه دعایی که پشت سرت هست خانوادت بچه های تاپیک این دعاها بی جواب نمیمونه مطمئنم خدا جواب دل شکستت رو میده ومیتونی خانوادت وبعد مارو خوشحال کنی انشاءالله به حق نا امیدی حضرت ابوالفضل العباس (ع) خدا نا امیدت نمیکنه ویک پسر صحیح وسالم قسمتت کرده

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
مگه از این کیت های هپی فیس استفاده نمیکنی یاسی جون ؟!! اونا که خودش نشون میده ؟!؟ یا این ماه کیت معم ...

از من به شما نصیحت اصلن به فکر کیت و موقع تخمک گذاری نباشین. با ارامش هفته ای دو بار اقدام داشته باشین. عفونتم نداشته باشین اگه مشکل دیگه ای نباشه ایشالله همون ماه باردارین. من ده ماه فقط کیت میخریدم همش استرس تخمک گذاری داشتم تا این که دیگه  ول کردم و بی خیال شدم همون ماه گرفت شکر خدا. 

2706