2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014944 بازدید | 355184 پست
ضرر داره چهارتاش؟من هفته بعد میرم سونو واس فولی هام.. میخام فولی هامو بزرگ کنه

ضرر ک نمیدونم ولی نهایت ۳ تا بهتره چون هر کی دیدم جواب گرفت ۳ تا خورده ۴ تا میترسم بد باشه

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ممنونم ازت عشقم بابت دعاهات خدا لعنت کنه اين مردم بد زبون رو که با نيش زبونشون ارامش از همه سلب کرد ...

وووواااای خدا،یعنی میشه😭😭😭😭😭

فقط دعام کن که انشالله زودتر بقیه خوابم تعبیر بشه

بخدا خودم دیگه قبول کردم که فقط دست خداست

ولی امان از مردم🙁🙁🙁🙁فک کن خواهر شوهر عمه ام چند روز پیش میپرسید😁😁😁😁حرصم گرفته بود

به مامانم گفتم بهش بگو به تو چه اخه،گفت میگه اخه دختر من تازه عروسی کرده و الان زایمان کرده گفتم بگو خب به من چه

نمیفهمن که فقط حرص میدن

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
قربونت بشم الهی دعاگوت هستم اگه قابل باشم...بیصبرانه منتظر شنیدن شادیت و اشکهای شوقت هستم... در پنا ...

سلام عشقم ببخش دير جواب ميدم الان رسيدم به پيام شما ممنونم ازت ارش خوشگلم ببوس عشقم

دعام کن انالي خوبم .😘😘😘😘😘😘

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
وووواااای خدا،یعنی میشه😭😭😭😭😭 فقط دعام کن که انشالله زودتر بقیه خوابم تعبیر بشه بخدا خودم دیگه ...

اهميت نده به حرف مردم اصلا

من مطمينم به زودي باقي خوابت تعبير ميشه مطمينم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2740
ممنونم عشقم ممنونم بابت دعاهاي خوبت عشقم بازم دعام کن تا جواب سلفري بياد امروز رفتم از دادم

خواهش میکنم عزیزدلم .چشم ان شالله که جوابش میاد دلت شاد میشه همه نگرانی هات بر طرف میشه و جنسیت دلخواهت میشه توکلت به خداعزیزم🥰😍😘😘🙏🙏دیگه بعدش حق نداری نگرانی تازه ای برای خودت درست کنی😬🤬

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
واااااااي عزززززززرزيزدلم چه قشنگ پيش پيش بهت خبرش دادن اسمشم گفتن نذر کن اسم پسرت عليرضا بزاري حتم ...

انشالله که بهم بدن

از وقتی تصمیم گرفتیم بچه دار بشیم اسم انتخاب کردیم

نفس و سهیل

پارسال این موقع ها مادرم یه خواب خوب دید که بهش گفتن دخترت بچه دار میشه اما شرط داره

به شرطی که اسم بچه اشو بذاره محمد😭اسم برادر خودمم محمد،مامانم حتی اینو توی خوابش گفته بود که اخه اسم داداشش محمده،گفتن عیبی نداره یه چیزی اضافه کنه ولی حتما محمد باشه و محمد صداش کنن

از پارسال میگم محمد سهیل یا محمدرضا

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
اهميت نده به حرف مردم اصلا من مطمينم به زودي باقي خوابت تعبير ميشه مطمينم

قربونت بشم عزیزم 

انشالله که تعبیر بشه با دعای شما💖💖

یوکابد جون بلد نیبتم تکت کنم عزیزم انشالله ک همیشه همینجور ب شادی..همیشه خوش خبر باشی ی دنیا خوشحال شدم عزیزخ خدا روشکر همون چیزی شد ک خودت دوست داشتی انشالله تنش سالم باشه ب سلامتی بغل ش کنی🙏🙏🙏🙏🙏

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706