2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015765 بازدید | 355185 پست
ای جان انشالا قلبش برات صدوبیست سال بزنه عشقم انشالا که گل پسر یه عزیز دلم به امید خدا😍😍😍😍😘😘😘

عزززززيزدلمي فرانم

ديروز اسمت اوردم انشالله به زودي قسمتت بشه 

يه دختر خوشگل و لوسو نازدار

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
برو دریا.دکتر من گفت کمپرس آب سرد خ خوبه هرشب واسش بزار.گوشت قرمزو محدود کن من ی ماهیه بوقلمون جایگز ...

گوشت قرمز خ کم کردم تو غذاهام کمپرس آب سرد هم روزای اقدام یا هر زمانی میشه؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم پلی کیستیک نیستی فقط ی کوچولو تمبلی داری ک با تحرک و رژیم نهایت قرص خوب میشی

مرسی اعظم جون مچکرم

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
سلام فاطمه جون خدا روشکر پسرت صحیح وسالمه.انشالله جواب آزمایشات بیاد وهمه چی خوب باشه وخبرپسر بودنش ...

سلام فاطمه جان ممنونم عشقم ولي ديشب که تو مانيتور ديدم مخصوصا بين پاهاشو يه لحظه ديدم شبيه دختر بود وقتي هم احتمال نداد مطمئن شدم دختره

انشالله گل پسر خودت

عزيرم فقط ميزدن پوليپ فلان سايز تو اندومتر بازم ميرم چک ميکتم ببينم زده چون لاتين تايپ کردن

تو خصوصي برات ميزارم

2731
مرسی همچنین خاهری......ن کلم اتفاقا طیبه هم  توهمین تامیک همینجوریشد بعددوتادختر رابطه داشت دقز ...

انشالله عزیز دلم الهی آمین

عزیزمی فاطمه جانم  شرمنده ی لطف و محبت همتون هستم ❤️❤️❤️

دشمنت شرمنده خوشحالي تو خوشحالي همه ماست

راستي اقدام کردي

😅😅😅😅😅😅

والله😀😀😀😀😀

عزززززيزدلمي فرانم ديروز اسمت اوردم انشالله به زودي قسمتت بشه  يه دختر خوشگل و لوسو نازدار

عزیزم خداروشکر که بچت سالمه🌷🌷🌷🌷انشالله ۱۲۰ سال قلبش برات بتپه💖💖💖انشالله دفعه بعد حتما اعلام میکنن که پسره،اصلا استرس نگیر

نوه دایی من تا ۶ ماهگی دختر بود😁بعد پسر شد

برای شما که چیزی نگفتن،انشالله به مراد دلت میرسی 🙏🙏🙏🙏

التماس دعا 

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
نه عزیزم ربطی نداره کلا تشخیص جنسیت زیر ۱۵هفته از  رو حدس و گمان هستش بیشتر از حالت لگن و ...

ممنونم اروينم ميشه لطف کني موقع شيردادن پسرت دعام کني عشقم ممنون مبشم عزيزدلم

باز تو خوبه اونموقع که باید گرم‌بشی میشی . من که اصلا نمیدونم چمه !!!! 😩یادمه تو دوران بارداریه دخت ...

حتما هورمون زنانه ت زیاد شده بود بخاطر اونه،🤔🤔

عزیزم خداروشکر که بچت سالمه🌷🌷🌷🌷انشالله ۱۲۰ سال قلبش برات بتپه💖💖💖انشالله دفعه بعد حتما اعلام م ...

سلام عشقم خوبي

انشالله قسمت خودت 

ممنونم از دلگرميت عشقم

من همچنان منتظر باقي خوابت هستم ها

چه خبرا از اقدامت کي بي بي ميخواي بزني دوستم 

خوبه عزیزم انشالله ک جواب بگیری 

اعظم جون ویتاگنوس رو ینی میشه روزی چهارتا خورد؟دوتا صبح دوتا شب؟مشکلی پیش نمیاد؟

سلام فاطمه جونم عزیزم تبریک میگم بهت انشالله قلب گل پسریت( انشالله ) ۱۲۰ سال برات بتپه، از خدا میخو ...

سلام دوست عززززرريزم گل پسرت چطوره ببوسش عشق کوچولورو

ممنونم از پيامت عزيزم خيلي برام ارزشمند بود

محتاج دعاهاتون هستم 

خيلي دلگرم شدم از پيامهاي دوستان مهربونم

انشالله خدا حافظ خودت پسرت و تمام عريرانت باشه جيلي عززيزم موقع شيردادنش دعام کن عشقم

بازم ممنونم از پيام خوبت😘😘😘😘😘😘😘😘

آخه خواهر دکتر گفت که زوده شبیه همه الان خوب دیگه بخاطر همینم هنوز کاملا برجسته نشده ببین به یوکابد ...

به يوکابد احتمال پسر داده بود ديشب ازش پرسيدم سامي قشنگم البته يوکابد ده روز جلوتر از من بود وقتي رفت

انشالله خيره

سامي امروز رفتم سلفري دادم تا جوابش بياد من فکر کنم نصف عمرم بره از استرس محتاج دعاهات هستم اين ده روز عشقم همه چي حوب باشه واگر خدا صلاح دونست دل همسرومادرم شاد بشه ممنونم خواهري خوبم

خانوما کسی خزینه ivf نمیدونه؟

سلام دوستم تازگی بیمارستان پیامبران تهران تعیین جنسیت کرد کلا دوازده شد.و نزدیک دو تومن هم داروهاش شد.نه تا فولیکول داشت که هفت تا جنین براش تشکیل شد دوتاش پسر بودن خودش خواست دکترش هر دو جنین رو باهم براش گذاشت خداروشکر آزمایشش مثبت شد و الان دوقلو بارداره و یک دختر دو ساله و نیم هم داره🥰