2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016395 بازدید | 355185 پست
دوستان عزيزم  خواهراي مجازي ولي وافعي من  دارم اماده مبشم برم  قلبم پر از تشويشه&n ...

فاطمه جان مگه نگفتی نوبتت 8 شب هست؟؟؟؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستان عزيزم  خواهراي مجازي ولي وافعي من  دارم اماده مبشم برم  قلبم پر از تشويشه&n ...

عزیزم انشالله با خبرهای خوب برمیگردی هم خبر سلامتی و هم جنسیت پسر 😘😘❤️❤️❤️

منم اووبوست میخورم ،روزی دوتا کلو تعداد فولیارو زیاد میکنه ،،فقط با لترو نخوری که خیلی بزرگ میشه

ن لترو نمیخورم دیگ.دوتا رو بخورم میشه۴۰😞

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
عزیز دلم  سامیار مهربونم دعا میکنم هروقت برای بارداری  تصمیم گرفتی ،،،با اولین اقدامت گل ...

فدات بشم عشقم 😘😘😘❤❤❤

ممنونم ازدعای خوبت خواهر مهربونم 

انشاءالله خیلی خیلی زود قسمت خودت یه گل پسر صحیح وسالم 🥰🥰🥰

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
حتما یکی دیگه حدود ۵عصر بذار شک نکن عصر مثبت میشه

باشه یدونه بیشتر ندارم همونو میذارم تا شب بخرم، بی زحمت ساعت 5 اینا هستی من کیتمو بذارم؟؟؟؟ 

صبا جون اگه بازم پررنگ بود تکلیف چیه اقدام همون شب میوفته؟؟؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
امیدوار جون اگه اطلاعاتی راجع اوابوست داری بهم بده من روز16 یا17 فولی 22دارم که تا شب آزاد میشه ولی ...

ازمایش ذخیره تخمدان دادی؟؟

ب خاطر سنت حتما بخر بخور چون با افزایش سن کیفیت تخمک میاد پایین 

فقط من سیکلم 26 روزه بود که از وقتی اووبوست خوردم 28 روزه شد اینو در نظر داشته باش ی وقت زود نری اقدام ،قشنگ مطمئن بشو کیتت مثبته ،وخط پایینی پر رنگ تر از بالاییه

فاطمه جونم مگه قرار نبود ۸شب بری؟؟؟!!!

رفتی آز بدی؟بیبی چک مثبته سریع برو آز 

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
وای سامی جون چیبگم کاش انقد امیدوار شدم ناامید نشم تا شب بیبی میزنم الان ندارم خدایا امید هیچ کسو نا ...

الهی آمین انشاءالله 🤲🤲🤲❤❤❤

قربونت برم باران انشاءالله نا امیدنمیشی خواهرم منتظر عکس بی بی خوشگلت هستیم🥰

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
حتما یکی دیگه حدود ۵عصر بذار شک نکن عصر مثبت میشه

اقدامم کی میشه شب؟؟؟؟؟ 

الهی آمین انشاءالله 🤲🤲🤲❤❤❤ قربونت برم باران انشاءالله نا امیدنمیشی خواهرم منتظر عکس بی بی خوشگلت ...

خدانکنه عزیزم منفی میشه طاقتشو ندارم بزنم ولی عاشق بیبی زدنم اصلا انگار تو دوراهی موندم  😔

فداي تو سامي خوبم خواهر دلسوز و مهربونم انشالله تمام دعاهات ذخيره بشه واسه ساميار خودت خواهري مثل ...

دشمنت شرمنده عشقم نزن این حرف رو.

بی صبرانه منتظر خبر خوبت هستیم امروز خیلی روز قشنگیه برای هممون از صبح بیدارشدم توفکرتک تکتون هستم تو باران گلدونه انشاءالله هر سه تاتون خوش خبر باشید ❤❤❤🤲🤲🤲🥰🥰🥰

عشقی بخدا عشق 😘😘😘😘😘💝💝💝💝💝

فدای توبشم 😘😘😘😘😘❤❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰

سلام انالي عزيرم ارش خوشگلمون چطوره ببوسش حتما من قلبم ميزون نيست از شدت استرس انشالله سالم باشه و ...

قربونت بشم الهی دعاگوت هستم اگه قابل باشم...بیصبرانه منتظر شنیدن شادیت و اشکهای شوقت هستم...

در پناه خدا

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
پانیذ جون سایز  فولی چند بوده؟دارو میخوردی؟آمپول هم میزدی؟اطلاعات کامل بده

نه هيچ دارويي نخوردم نه امپول نه قرص... 

آز هورمونيم خوب بود نرمال بوذ

سونو روز ١٣ ١٤ سايز فولي ١٩ ٢٠ اينا بود بعضي ماه ها ترشحات تخمك گذاريم داشتم 

ولي دكتر سونو گفت چنتا فولي ريز هم داري كه نشونه تنبلي خفيفه 

سر دخنرمم دقيقا دقيقا همين وضعيت رو داشتم و ماه دوم اقدام باردار شدم

واي كيتم هيچ موقع رنگ نميگيره

2706