2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015765 بازدید | 355185 پست
نه اصلا استرس ندارم بچه سالم باشه هر چی شد خداروشکر  نمیدونی از چه کسایی چه حرفایی میشنوم،لام ...

ممنونم ازت عشقم بابت دعاهات

خدا لعنت کنه اين مردم بد زبون رو که با نيش زبونشون ارامش از همه سلب کردن انشالله خوابت به زودي تعبير ميشه مطمينم همين ماه چون من بي خوابي افتاده به جونم صبح ها که ميام اينجا کسي نيست

طبق خوابت فقط من بودم پس کم مونده دوستم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مخصوصا جايي که من ميرم عشقم من پوليپ صفراوي داشتم بخدا چندتا سونو مختلف و خوب رفتم همه تشخبصشون پول ...

مهم سلامتيش بود عزيزم كه خداروشكر سالمهههه الهي سالم هم مياد تو بغلت دوست خوبم😍😍♥️♥️

♥️
فاطمه جان قربونت برم من بادیدن پیامت اشک میریزم وخیلی ناراحت میشم چون یکی ازفامیلامون دخترفوق العاده ...

سلاااااااااااام عززززريزدلم ممنونم از پيام قشنگت قربون اشکات مهربون انشالله خدا دلش شاد کنه چرا نميره اي وي اف کنه

من شرايط جسمي نداشتم واگرنه بخاطذ همسرم ميرفتم چون به شدت دوست داره

انشالله خدا دل همرو شاد کنه همينطور خودت

ممنونم بابت دعاها و صلواتت برام خيلي ارزشمند بود

جووووووووووون چه روياي صادقه اي ديدي انشالله به زودي تعبير ميشه مطميت باش

یه چیزی تعریف کنم شما هم منو امیدوار کنید

چند وقت پیش شاید یکی دو ماه پیش خواب دیدم نصف شب از خواب به صدای بچه بیدار شدم،اومدم توی پذیرایی دیدم روی مبل یه نوزاد هست

یه نفر که اصلا ندیدمش،(نمیدونم صدا بود یا طرف هم بود)

گفت خدا این بچه رو برای شما فرستاده که بزرگش کنید چون بچه ندارین اسمش هم علیرضاست

من بچه رو برداشتم و بغل کردم و داشتم بزرگ میکردم،انقدر توی خواب گریه کردم

تا راه رفتن بچه رو دیدم 😭😭😭😭😭

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
مهم سلامتيش بود عزيزم كه خداروشكر سالمهههه الهي سالم هم مياد تو بغلت دوست خوبم😍😍♥️♥️

قربون تو عشق خوب خودم ممنونم

یه چیزی تعریف کنم شما هم منو امیدوار کنید چند وقت پیش شاید یکی دو ماه پیش خواب دیدم نصف شب از خواب ...

واااااااي عزززززززرزيزدلم چه قشنگ پيش پيش بهت خبرش دادن اسمشم گفتن

نذر کن اسم پسرت عليرضا بزاري حتما پس منتظرش باش چون بچه تو خواب خبر خوش هست 

ممنونم قربونت برم😘😘😘 راستی به نظرت دنبلان میگن حرامه اگه آدم بده شوهرش بخوره بده؟خیلی دلم میخواد ...

عزیزم درسته حرامه ولی بعنوان دارواستفاده میشه و استفاده ش دلیل لذت بردن نیست

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
فاطمه جون خدا بهمرات ایشالله که با خبرهای خوب برمیگردی و امروز میشه یکی از روزهای قشنگ زندگیت.

ممممممممنونم عشقم ببخش دير جواب دادم تازه رسبدم بشما من دوست دارم هميشه تک تک تشکر کنم واسه همين طول ميکشه انشاللع قسمت خودت