2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015388 بازدید | 355184 پست
فاطمه جان نمیدونم چرا دو شبه بعد شام خیییییلی بی قرار میشم بدنم داغ میشه نفسم به سختی میاد بالا. با ...

عزيزم طبيعيه

فشارتم که بالاست

من ساعت ۷عصر تا۹ شب حالم بد ميشه نميتونم توصيفش کنم سردردم که گرفتم که ميگن طبيعيه

روزا پاهام يخه شبها انقدر داغ ميکنه دلم ميخواد بزنم رو يخ

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
فاطمه جان نمیدونم چرا دو شبه بعد شام خیییییلی بی قرار میشم بدنم داغ میشه نفسم به سختی میاد بالا. با ...

وای عزیزم اینارو گفتی انگار حرف دل منو زدی بعده شام انگار بیهوش میشم سر میذارم رو پای همسرم میخوابم یهو تپش قلب میگیرم الانم که 2 روزه یبوست شدیدم دارم ببخشید ترشحات زیاد بی سابقه ای هم دارم از موعدمم 6 روز گذشته بی بی دوروز پیشم منفی بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فاطمه جان  من تا حالا چندین بار سونو رفتم...حتی سال گذشته  میبینم که فولی تا ۲۴ رشد کرده ...

عزيزم يا ممکنه تو اون سايز ازاد کنه بدنت مثل بدن من که عادت داره تو سايز ۲۱ ازاد کنه طبيعي

يا اينکه زودتر بري سونو امپول بزني 

رز قشنگم يبار بدون محرک گياهي و با ورزش چک کن ببين وضعيت فولي چطور ميشه

البته انشالله نياز نباشه و با همين فولي که داري مامان بشي انسالله

2731
عزيزم طبيعيه فشارتم که بالاست من ساعت ۷عصر تا۹ شب حالم بد ميشه نميتونم توصيفش کنم سردردم که گرفتم ...

من تو روز پام داغ نیست ولی شبا همش میرم رو سرامیک یکم التهابش کم بشه.

امروز صبح فشارم ۱۱بود همیشه ۱۰بود یک واحد افزایش فشار داشتم.

دیگه میخوام شام نخورم شاید اینجوری نشم.

نگران اینم الان هنوز ۳ماهمه اگه بشه ۸ماه این حالت هابدتر میشه من چطور میخوام طاقت بیارم مرگ رو تو یه قدمیم میبینم بخدا.

میترسم از پسش برنیام.

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.

وای عزیزم اینارو گفتی انگار حرف دل منو زدی بعده شام انگار بیهوش میشم سر میذارم رو پای همسرم میخوابم یهو تپش قلب میگیرم الانم که 2 روزه یبوست شدیدم دارم ببخشید ترشحات زیاد بی سابقه ای هم دارم از موعدمم 6 روز گذشته بی بی دوروز پیشم منفی بود

من تو روز پام داغ نیست ولی شبا همش میرم رو سرامیک یکم التهابش کم بشه. امروز صبح فشارم ۱۱بود همیشه ۱ ...

نکنه يه دفعه غذا ميخوري

بايد کم کم و با فاصله کوتاه غذا بخوري

وای عزیزم اینارو گفتی انگار حرف دل منو زدی بعده شام انگار بیهوش میشم سر میذارم رو پای همسرم میخوابم ...

خوبه تو میخوابی من تاصبح کلا یک ساعت میخوابم کلا بیدارم و حتی صدای بال مگسم بیدارم میکنه ازبس سبک خواب شدم.

حالا فعلا رعایت کن ایشالا که بارداری

2740
خوبه تو میخوابی من تاصبح کلا یک ساعت میخوابم کلا بیدارم و حتی صدای بال مگسم بیدارم میکنه ازبس سبک خو ...

صبا جون مشکل اینجاست همون بعده شام بیهوش میشم تا 10 یا 11 بعدش دیگه تا 4 صبح خواب ندارم امشب یهو یه ترشح زیادی ازم دفع شد قبل از موعد پری داشتم داره بیشتر میشه شمام داشتی؟

نکنه يه دفعه غذا ميخوري بايد کم کم و با فاصله کوتاه غذا بخوري

آخه سر سفره با شوهرم میخورم یه بشقاب همیشگی

ولی دیگه واقعا میخوام شام رو حذف کنم.

البته مطمعنم بخاطر اضافه وزنمه

من دو سال پیش ۶۹کیلو بودم بدنم دقیق همینجور میشد

پادردای وحشتناک کف پام آتیش میگرفت

با رژیم دکتر شدم ۶۳حالم خوب شد دیگه

باشروع اقداما ورزشم کمترشد شدم ۶۵کیلو

الان ۶۷کیلوم دوباره داره مثل دو سال پیش میشم

حالا تصور کن ماه ۸ ام وزنم بخواد تا۷۵بره بنظرت چه بلایی سرم میاد

من نباید چاق بشم

کاش میشد فقط بچم رشد کنه من لاغر بشم

دوستان من پنجشنبه سونو دادم اما عکس سونوم شبیه هر چی هست الا جنین.؟سونو قبلیم هفته 12 بود شکل بچه مشخص بود.چرا اینطوریه؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ
آخه سر سفره با شوهرم میخورم یه بشقاب همیشگی ولی دیگه واقعا میخوام شام رو حذف کنم. البته مطمعنم بخا ...

شام حذف نکن کمتر بخور نمک کم کن 

دکتر گفت جفتت پایینه استراحت کنم .5 روزه خونم بیرون نرفتم.غذا درست کردن و ظرف شستن که اشکال نداره؟طفلک همسرم میگه کاری نکنم.خودش برنامه نویسه کلی کار داره میاد خونه.دیشب ساعت دو نیم بیدار شدم دیدم داره ظرف میشوره.😢😢😢

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ
2706