2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017311 بازدید | 355185 پست
عزیزم من امپول ازاد سازی زدم ماه بعدش رفتم سونو فولیکول کیست 45 میل داشتم اخرسیکلم قبل از پریودرفتم ...

ممنونم عزیزدلم از دلگرمیت 

امیدوارم 

چون نمیخوام تحت هیچ شرایطی روکین بخورم.

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
واژینال بود عزیزم ضخامت خوب بود ی کیست و ی فولی داشتم  هردو سمت چپ‌بودن عزیزم

رز غزيزم توضيحاتم در مورد سوالت خوندي 

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم به خدا این چند وقت همش به یادت هستم و قابل باشم دعات میکنم 

قربونت برم محبت شما واسه من ثابت شده س

خدا حافظ خودت و عزيزانت باشه

ممنونم از لطفت و دعاهات قطعا قابلي عشقم

رز عزيرم بدن خودش يه سيکل منظم داره که طبق اون عمل ميکنه مثل يه موتور هدايت شده براي مثال من بدنم ي ...

فاطمه جان 

من تا حالا چندین بار سونو رفتم...حتی سال گذشته 

میبینم که فولی تا ۲۴ رشد کرده

ممکنه فولی من هیچ‌وقت خود به خود ازاد نشه و حتما امپول باید بزنم؟؟(

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

@**_شجره_ى_طوبى_**  

@صباجوووونمم  

کیت زدم مثل صبح کمرنگ شد 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
قربونت برم عزیزدلم خیلی خوشحالم که نور امید دوباره توی دلت داره روشن میشه واین بهترین خبر بود برام ا ...

من چی دارم بگم سامیار جونم در مقابل این حجم خوبی و خوش قلبی شما اصلا حرفهای شما مثل آبی که روی آتیش ریخته بشه حال آدمو خوب میکنه الهی که همیشه حال دلت خوب باشه سامی جون مهربون و دوست داشتنی روزی چندین بار پستهای شماهارو که شات گرفتم میخونم خیلی بهم کمک میکنه الهی همتون خیر ببینید و یکی یکی به تک تک آرزوهای قشنگتون برسید .....الهی آمیییییییننننننننن🙏🙏🙏🙏🙏🙏😘💝💝

قربونت گلم خوبیم شکر خدا چرا عزیز دلم استرس واسه چی اخه ان شاااله که خدا هرچه زودتر تو رو به آرزوت ...

سلام حنانه عزیزم ممنون گلم اینم یه امتحان الهی هست فقط امیدوارم بتونم روسفید ازش بیرون بیام ...الهی که به سلامتی و دل خوش ترانه قشنگت رو در آغوش بگیری و از زندگی و بچه هات لذت ببری عزیزم ممنون که به یادم بودی گلم😘💝

حالا تو از یه قاشق شروع کن بعد کم کم زیادش کن. ولی باورکن موثره

دوستان من یه دوره شدیدا یبوست گرفتم 

روغن بادام شیرین خوراکی از داروخونه بگیرین خیلی موثره شبا قبل خواب بخورین البته نمیدونم واسه بارداری ضرر داره یا نه ولی اثرش از روغن زیتون بیشتر بود

💗تاپیک بامداد خمار 💗وزن الان ۷۵🤷‍♀️
@**_شجره_ى_طوبى_**   @صباجوووونمم   کیت زدم مثل صبح کمرنگ شد

خب احتمالش زیاد بود امشب رنگ نگیره من محض اطمینان گفتم بزنی که نکنه یهو آزادبشه از دستش بدی

فردا حدود ۱۰صبح بازم بزن

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
حالا شايد ماه بعد ني ني داشتي اصلا نياز نبود

فاطمه جان نمیدونم چرا دو شبه بعد شام خیییییلی بی قرار میشم بدنم داغ میشه نفسم به سختی میاد بالا.

باورکن انقد امشب حالم بده که به شوهرم وصیت کردم حس میکنم بدنم نمیکشه.تو سرم احساس فشار زیادی دارم.

آبغوره هم خوردم گفتم شاید فشارم بالا باشه

تپش قلب دادم انگار قلبم ۱۰۰کیلو شده

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
فاطمه جان  من تا حالا چندین بار سونو رفتم...حتی سال گذشته  میبینم که فولی تا ۲۴ رشد کرده ...

نه امکانش صفره چون در اون صورت پريود نميشي يا نامنظم ميشه

2706