2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014907 بازدید | 355184 پست
اره خودمم میترسم بخورم میگم ارزش نداره تحمل کنم بهتره ولی چشمام نمیتونم باز کنم از بس اشک میاد. ۲ رو ...

عزیزم سرماخوردگی انشالله به زودی خوب بشی عزیزم اش ماش بپز بخور ما گوشت بره. برنج.ماش  پیاز. باهم می پزیم له می کنیم میخوریم انواع سوپ بپز تنوع بشه انشالله زودی خوب بشی من تا گلوم میسوزه خودمو می بندم به پرتقال ونارنگی 

استفاده کردم ولی نمیدونماثری داره یانه واسه فولیام

خیلی روی رشد فولی تاثیر داره

منتها واسه گرفتن گرمی زیادش حتما سردی درکنارش استفاده کن

یا خیار وکاهو

یا ترکیب کاسنی شاتره

شربت گلاب و‌ عفرونم بخور هرروز

پیاده روی تند یا رقص کردی خودتون😍☺️❤️همراه مایعات زیاد 

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خیییلی ناراحت شدم ...اسپرم ضعیف خیلی احتمال سقط و بالا میبره. چون ضعیف نمیتونه تشکیل قلب و بقی ...

۹ماه تقویت کردم بدنتر شد 

رفت عمل واریکوسل کرد 

نمیدونم دیگه چیکار کنم خیلی عقب میندازه این سقطا منو 

البته هفته پایین بود از ماه بعد اقدام میکنم نمیخوام الکی منتظر بمونم 

ولی نمیدونم چیکار کنم میخوام برم ای یو ای 

دکتر خوب برای ای یو ای تو تهران اگه کسی میشناسه معرفی کنه لطفا

2728
بچها یه پیشنهاد غذا بدین به جز سوپ و اش..چی درست کنم؟؟بیچاره شوهرم سوپ میخوره میره سر کار تا میاد خو ...

کته عزیزم توش سیب زمینی و گوجه هم بریز باماست نعناوسیررنده شده بخورین

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
دو روز دل درد و‌کمر درد شدید پریودی داشتم  امروز صبح خونریزی و دفع  دیگه الان خونریزیم ک ...

الهی بمیرم برات😭😭😭😭میدونم الان تواون دل نازنینت چی میگذره😭😭😭😭😭😭واقعا نمدونم چی بگم جزاینکخدا بهت آرامش بده ک امروزو ب فراموشی بسپری 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😣😩....دکتررفته بودی تواون دوروز؟؟؟

2740
ممکنه ادرارت رقیق باشه و منفی کاذب نشون بده

نمیدونم شاید فردا یا پس فردا برم از ...ولی تکرر ادرار هم دارم تند تند میرم دستشویی

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
خیلی روی رشد فولی تاثیر داره منتها واسه گرفتن گرمی زیادش حتما سردی درکنارش استفاده کن یا خیار وکاه ...

فاطمه جونم راست ميگي من همون ماه سرچ كرده بودم تو نت واسه رشد فولي بعد اومدم بعد پري هروز عصر چايي دارچين غليظ يه روز چايي زنجبيل درست ميكردم ورزش ميكردم يه ساعت بعد ميخوردم خرما هم ميخوردم با روزي يه قاشق كنجد تا يكي دو هفته بعدش ديگه انجام ندادم كه ديگه ترشحات زياد داشتم با همون درد شديد مثل خودت تو پهلو مرتبم اقدام داشتم صبح ظهر شب 

♥️
الهی بمیرم برات😭😭😭😭میدونم الان تواون دل نازنینت چی میگذره😭😭😭😭😭😭واقعا نمدونم چی بگم جزاینکخ ...

هپارین میزدم شیاف هم از هفته قبل استفاده میکردم 

اتفاقا اصلا اشکم درنیومد 

بعد دفع رفتم ارایشمو کردم شوهرم رسید خونه گفتم گشنمه بریم کباب رفتیم و بعدشم رفتیم دنبال خونه الانم انگار پریودم عین خیالم نیست صبح هم همش میخندیدم 

هپارین میزدم شیاف هم از هفته قبل استفاده میکردم  اتفاقا اصلا اشکم درنیومد  بعد دفع رفتم ...

انشالله ک تاآخرروحبه ت همینجوری باش..خیلی مراقب خودت باش توالان زائوهستی

عزیزم دیگه لخته سفید و سیاه قشنگ ۱۵سانت خارج شد و خونریزی  واضح تر از این نمیشه دیگه

نمی‌دونم چی بگم عزیزم تا آروم شی فقط میتونم بگم انشالله این آخرین باری باشه ک سقط و تجربه می‌کنی امیدوارم دفعات بعدی بارداری‌های موفقی تجربه کنی

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
نمی‌دونم چی بگم عزیزم تا آروم شی فقط میتونم بگم انشالله این آخرین باری باشه ک سقط و تجربه می‌کنی امی ...

عزیزم سلام سونو چی شد؟؟؟

2706