2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015756 بازدید | 355185 پست
عزیزم دیگه لخته سفید و سیاه قشنگ ۱۵سانت خارج شد و خونریزی  واضح تر از این نمیشه دیگه

عزیزم اون دیواره  اندومترت بوده 

چون رویان تو این هفته چندمیلیمتره فقط

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم اولی رو که ۲۵سیکل گذاشتم بعده یه ربع ولی روز بعدش که گذاشتم بلافاصله هاله محو افتاد!ولی امر ...

اونی ک درجا حاله انداخت مشکوک فردا صبح قبل از ی بی بی بزنی خوبه

الهم صل علی محمد و ال محمد
2731

[QUOTE=114684129]The  بعني با وجود خوردن دوفاستون كه امشب بخورم ميشه ١٠ تا قرص كه خوردم ششكننده هست  ممنو ...[/QUOT

مگه پری شب نبود گفتی اخریشه؟ بعد قطع دوفاستون ۴ تا ۸ روز بعدش پروژسترون افت میکنه ک رحم نازک میشه باز و پریودی میاد

اهظم جون منم تو حاملگيم سرما خوردم دختر خاله همسرم پدشكه گفت ٣ ماهه اول اصلا هيچ دارويي نخور حتي است ...

اره خودمم میترسم بخورم میگم ارزش نداره تحمل کنم بهتره ولی چشمام نمیتونم باز کنم از بس اشک میاد. ۲ روزه صبح و شبم شده سوپ و اب میوه ...نمیدونم شام چی بپزم..دیگه از سوپ بدم میاد از بس خوردم. چقد بده سرماخوردگی😣

پرولاكتينم پايين نيست اعظم؟  ميگم اگه هورمونام ميزونه پس چرا هميشه انقدر جوشاي هورموني ميزنم م ...

نگران نباش عزیزم پرولاکتین بالاش خطرناک پایین باشه هیچ خطری نداره نرمال...ببین غذاهات ک میخوری چرب نیست؟؟پوستت احتمالا چرب .والا از هورمونیت همه خوبه ..تو پریودی و تخمک گذاری یکم هورمون ها بالا پایین میشه ک جوش میزنه ادم .

[QUOTE=114684129]The  بعني با وجود خوردن دوفاستون كه امشب بخورم ميشه ١٠ تا قرص كه خوردم ششكننده ...

نه بابا

هشتم م بوده لابد 

من از پريروز سوْال ميكردم ببينم روز دهم قطع كنم نكنم ؟؟

امروز ٢٢ سيكل هستم 

دقيقا ماه پيش هم هميجور شد 

از ٢٢ سيكل لك ديدم ب مدت ٥ روز و بعد شروع شد 

ولي فرقش اين هست مه اون موقع رو دستمال ديدم 

اينبار همراه خروج مابع مني اومد 

من اگر نمونهرو بدم پاتولوژی علت سقط مشخص میشه ؟ هرچند مشخصه دیگه اسپرم ضعیف 😔

عزیزم خیییلی ناراحت شدم ...اسپرم ضعیف خیلی احتمال سقط و بالا میبره. چون ضعیف نمیتونه تشکیل قلب و بقیه مراحل و بده رشد و متوقف میکنه حتما شوهرت از بده و تقویت ش کن بعد اقدام کن انشالله ۲ قلو باردار میشی این روزها یادت میره

نسرین جان سیاهدونه عسل بهت میسازه؟؟؟ گلاب چی

استفاده کردم ولی نمیدونماثری داره یانه واسه فولیام

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
نه بابا هشتم م بوده لابد  من از پريروز سوْال ميكردم ببينم روز دهم قطع كنم نكنم ؟؟ امروز ...

اگ همیشه لک قبل پریودی داری طبیعی ولی باز سعی کن گرمی بیشتر بخوری رحمت سرد نشه.البته تو پریودی و چند روز بعدش.

نگین جون من از وقتی سیاهدونه با عسل میخورم این جوری شدم واقعا خوبه . نمیدونم بهش دسترسی داری یا نه. ...

مرسی از نکات خوبت حتما رعایت میکنم ❤️

خدای مهربان و بخشنده ! من با تمام وجودم به تو اعتماد دارم . ♾🧿✨💫
بچها یه پیشنهاد غذا بدین به جز سوپ و اش..چی درست کنم؟؟بیچاره شوهرم سوپ میخوره میره سر کار تا میاد خو ...

دمی گوجه 😍

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤