2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014807 بازدید | 355184 پست
میگن اقدام دور از تخمکگزاری به دختر دار شدن کمک میکنه

میدیا جان من تو هرسیکلم روزای تخمک گزاری ترشح داشتم اما اینماه ندارم 

یه جا خوندم میگفت خشک شدن ترشحات به معنی بارداریه

فاطمه جون الان دعاکن ازمایشم خوب باشه. این سونو گفت بچت دختره نگفت احتمالا. بعدش خندید گفت چقد دخترز ...

الان چند هفته ای عزیزم

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دالو خوو دکترا ناره والا خواسم یچی بس بگوم کاروم لنگس بی وگرنه جوابس ادایوم

خومم سعی کردوم خونسرد لوم تا ایخواستم حرف بزنم نشت تش گرهده....ایگو بزار بزار تو فقط گوش کن😁

الهم صل علی محمد و ال محمد
میدیا جان من تو هرسیکلم روزای تخمک گزاری ترشح داشتم اما اینماه ندارم  یه جا خوندم میگفت خشک شد ...

یعنی شما میگی تخمک گزاریتو رد کردی؟

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2728
بهار جان من از روی سیکل بچها و علامت هاشون مث ترشح و درد شون حدس میزنم و البته کیت ک حساب میکنم کی ا ...

سلام اعظم جون من نابودم😔الان از دکتر میام سونو واژینال کرد گف کیست داری😔

سونوتو بزار

مامان مهرساجون بنظرت اگه کار با کیت رو یادبگیرم قابل اعتماده؟ برا نی نی پسر میخوام ها

اره عزیزم با سنو کنار هم ۸۰ درصد میشه اعتماد کنی ..ولی شوهرت از همه مهم تره باید خیلی قوی باشه اسپرمش

بحث علما بالا گرفت😁صبا جون همه این طور نیستن تا کیت مثبت شه سریع ازاد بشه‌‌...بین ۱۲ تا ۲۴ ساعت ممک ...

😅نه اصلا موضوع حرف من یا حرف شما نیست

موضوع اینه برا بعضیا موضوع حیاتی میشه چون ۲تادختر دارن و واقعا مهمه براشون خطا نکنن.

بتونیم به یه نظر درست و تجمیع برسیم که کسی اشتباه نکنه اگه من اشتباه میگم نکنه باحرفم کسی اشتباه کنه و مدیون بشم

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
2740

نوع کیست و نگفت؟؟تو تخمدان یا رحم؟؟اگ ابکی و تو تخندان اشکال نداره ۲ دوره ال دی مارک خوب بخور همه ش میره هورمون هاتم تنظیم میشه برا بارداری هم خیلی خوب میشه بردت

😅نه اصلا موضوع حرف من یا حرف شما نیست موضوع اینه برا بعضیا موضوع حیاتی میشه چون ۲تادختر دارن و واق ...

میدونم چی میگی عزیزم..ولی باید کیت مثبت میشه ی سنو هم برن کنارش تا دقیق دست شون بیاد

یعنی شما میگی تخمک گزاریتو رد کردی؟

میدیا جان من شنبه سونو دادم فولیکولم ۲۰بود و دکترم گفت همون روز یا فرداش ازاد میشه که همون  روزا من درد خیلی زیادی داشتم و ببخشید یبوست

دیروز صبح کمی ترشح صورتی داشتم و تمام تا الان

ممنون از اینکه جوابم رو دادید یعنی دیشب اقدام داشتم دیگه اقدام نداشته باشم؟

نه دیگه کلا اقدام نداشته باش تا یه هفته دیگه همیشه از روز اول پاکی شروع کن به اقدام تا ۵روز مونده به تخمک گذاری و ۵روز بعد تخمک گذاری دوباره شروع کن به اقدام

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
نه عزیزم فاطمه روزش مثبت شده بود..تا شب رنگ داشت. الان خودش بهتر شه حالش توضیح بهتر میده.کیت ک پر رن ...

یعنی همون موقع ک کمرنگ شد ازاد میشه؟ هرچندساعت یکبتر باید چک کنیم؟

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706