2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015691 بازدید | 355185 پست
نوع کیست و نگفت؟؟تو تخمدان یا رحم؟؟اگ ابکی و تو تخندان اشکال نداره ۲ دوره ال دی مارک خوب بخور همه ش ...

نه نگف نمیدونم نپرسیدم گف دو نوع دارو مینویسم ۲۰ روز بخور بعدش پریود میشی اخرای پریودت بیا باز سونو کنم ببینم رفع شده یا ن

اره عزیزم با سنو کنار هم ۸۰ درصد میشه اعتماد کنی ..ولی شوهرت از همه مهم تره باید خیلی قوی باشه اسپرم ...

اخه سونو ادم نمیدونه کی بره و.وقتیم بره از کحابدونه کی ازاد میشه زمان مشخصی که نداره.

شوهرمم ازمایش داده بود دوسه ماه ویش بد نبود ولی دیگه کدوم مردی خیلی قویه!! دوماه دیگه میخوام اقدام کنم چون تازگی یه بارداری پوچ داشتمو سقط کردم  

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفت فقط تو پری بخورما گفت ی مشت دم کن‌ روزی ۳بار بخور.من بعد پری رفتم ولی ی روز دم کردم هربار جدا د ...

خوب اینجوری تازه تر هست بهتره تا اینکه صبح دم کنیم برای شب مثلا یه قاشق غذا خوری میریزید؟؟؟

میدونم چی میگی عزیزم..ولی باید کیت مثبت میشه ی سنو هم برن کنارش تا دقیق دست شون بیاد

من چون خودمو ۳تا از دوستام کنار کیت سونو زدیم و هر۴تامون یه جور بودیم کلا نتیجه این شد برام بعد اینکه کیت مدیکور خط پایینش کامل از بالایی پررنگ تر بشه ۷یا۸ساعت بعدش آزاد میشه پس بهتره به محض اینکه پایین از بالا پررنگ تر شد اقدام کرد یعنی ۸ساعت قبل تخمک گذاری.

هر۴نفرمون هم کیتمون مدیکور بود

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
2731
عزیزم من با نظرت مخالفم مگه ما میاییم ناله میکنیم دختر داریم نه اصلا وقتی جاری بزرگم گفت پسر بشه ...

نه نمیگم اشک می ریزیم
ولی وقتی جاری میخواد دلت رو بسوزونه قبل از اون شما دلش رو بسوزون
بخدا دوره و زمون طوری شده که چیزی نگی می خورنت
چی بگم والا
منم پسر دوس دارم چون الان ی دختر دارم میخوام پسر هم داشته باشم
تقریبا همه اینطور هستیم
خوبه که آدم هردو رو داشته باشه
والا من ی خانم مسنی رو می شناسم که سه تا پسر داره به من می گفت خوش به حالت که دختر داری
من کلا برام اهمیتی نداره دختر یا پسر
چون بابای خودم میگه کاش اون 4 تا پسر هم مثل تو دختر بودن بهتر بود
به مرور سالها میشه درک کرد کسایی که دختر دارن شادترن 

خدای خوبم سپاس
آخه.چند ماه رژیمی؟ واسه اقدام باید ریلکس باشی .یکم آروم باش  درسته تحت فشاری😞

من از اردیبهشت ما شروع کردم ولی راستش رو بگم از سال 93 درگیر این موضوعم و دارم تحقیق میکنم و کم وبیش رعایت غذایی میکنم ولی شش ناهه که شدید شده

نه دیگه کلا اقدام نداشته باش تا یه هفته دیگه همیشه از روز اول پاکی شروع کن به اقدام تا ۵روز مونده به ...

ممنون اخه سه شنبه هفته پیش ۱۳ ام بود رفتم سونو دکتر گفت فولیکول هات کوچیکه سایزش ۱۰ ۱۱ اس این ماه حامله نمیشی برا همین روز جمعه که ۱۶ ام بود شروع کردم به کیت گذاشتن گفتم خدا بچه میده نه دکتر 

میدیا جان من شنبه سونو دادم فولیکولم ۲۰بود و دکترم گفت همون روز یا فرداش ازاد میشه که همون  روز ...

پس تخمک گزاری تموم شده پس ان شاءالله با همون اقدام دیشبت گل دخترت اومده باشه به دلت

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
فاطمه جون الان دعاکن ازمایشم خوب باشه. این سونو گفت بچت دختره نگفت احتمالا. بعدش خندید گفت چقد دخترز ...

انشالله خیره عزیزم

توکل بخدا 

خدا خودش دلت رو بهترین صورت شاد کنه دوستم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
نه نگف نمیدونم نپرسیدم گف دو نوع دارو مینویسم ۲۰ روز بخور بعدش پریود میشی اخرای پریودت بیا باز سونو ...

همون ال دی دیگه ک ۲۱ روز میخورن ..این کیست ها مهم نیستن همه دارن از تمبلی تخمدانه برا همین سیکلت عقب افتاد ا

الهم صل علی محمد و ال محمد
وقتی کیت رنگ میگیره باید ۶ ساعت ی ‌کیت بزاری حس کردی داره کمرنگ میشه اقدام کنی

اها.برای تعیین حنسیت همین خوبه دیگه.حوصله سونو ندارم اینقد که اینروزا برای سقطم سونو رفتم خسته ام.حالا تا دوماه دیکه شاید بهتر شدم. سونوها گرونم هستن ادم نمیتونه روند تخمک گذاریشو چند بار چک کنه

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی کیت رنگ میگیره باید ۶ ساعت ی ‌کیت بزاری حس کردی داره کمرنگ میشه اقدام کنی

یعنی اگه اچ سی جی بزنم نمیشه کیت زد من واس جنسیت نمیخوام کیت بزنم میخوام بدونم کی اقدام کنم چون بیشتر از 48 ساعت نمیتونم شوهرمو نگه دارم خونه تا الان ک نشده نگهش داشت این سری میخوام قاطی کنم واسش. 

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤