2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013840 بازدید | 355184 پست
سونو ان تی دیر دادم تو 14هفته جنسیتش هم قطعی گفت. اره تزریق داشتم

ببین عزیزم اول از همه سلامتی و خودتو بچت از همه مهم تر.تو تلاشتو کردی دیگه باقیش دست خداست گلم.

چندتا اقدام داشتی یعنی تو هر اقدام جوش شیرین تزریق کردی.ببخش این سوالارو ازت میپرسم اخه حسم میگه بچت پسره.

هیچی😥 روز۹ فولیم ۲۵ بود ۱ سیسی هم مایع آزاد شده بود ی فولیم چپ داشتم نامتقارن بود  اندو هم ک ...

دیدی خواهرم من بهت گفتم دکترهای الان برای همه یک نسخه میپیچن محرک سنو امپول اصلا نمیگن بابا این بنده خدا با سیکل ۲۴ و۲۵روزه احتیاجی به محرک نداره .

اشکالی نداره خواهر تواقدام هات رو برو انشاءالله این ماه نتیجه میگیری اگه این ماه نشد دیگه بی خیال محرک وآمپول شو وبزار چندماه بدنت به روال اصلی خودش برگرده وتاثیر قرصها بره بیرون از بدنت.اما توهمین چند ماه طبیعی اقدام هات رو برو انشاءالله خیلی زود باردار میشی وراحت میشی از این استرس وانتظار.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزان اومدم از همگی حلالیت بطلبم  زلزله داره تکونمون میده خواب از سرم پریده سرم داره میترکه و ...

دریا جون کدوم شهر هستی خواهر؟بازم زلزله اومده؟چند شب پیش که آذربایجان اومد رشت هم لرزید ماهم خیلی ترسیدم تا صبح نخوابیدیم .

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
نسرین قربونت برم نمیدونی دیشب چقدر دلم گرفت ودلم شکست اما چیزی بهش نگفتم وفقط شب وقت خواب کلی اشک ری ...

سلام خواهری خوبم

نبینم چشمای خواهرقشنگم بارونی باشه عزیزدلم

متاسفانه از این جاهلین زمان همه جا هست سامی

کاری هم نمیشه کرد

امثال این خدانشناش ها باعث شدن بیشتر باردارها من جمله خودم جای لذت از بارداری استرس واکنش و حرفهاشون رو داشته باشیم

اما چه میشه کرد😔😔

همسرم میگه به پدرومادرم میگم

التماس میکنم نه دیرتر بگو بزار کمی دیرتر شروع بشه😢

دلم نمیخواد خانواده همسرم ببینم اصلا

دلم نمیخواد مادرم ببینم

دلم نمیخواد فامیل ببینم

با پوست و خونم میفهمم چی میگی

پناه میبریم به خدا از شر نیش زبون افعی های ادم نما

و اما تو سامی قشنگم

هیچکس علم تحلیل اینده رو نداره جز ذات اقدس الهی

حتی رسول اکرم که بهش گفتن ابتر

خدا بهش ابراهیم رو داد و در کودکی ازش گرفت

که ثابت بشه حتی رسول ابتر هم پسردار میشه اگر خدا بخواد

و نتیجه این بود نسل ارکان بشریت و الهی از نسل حضرت زهرا دختر بزرگوارشون بره

پس کسی نمیتونه پیش بینی کنه تو بازم دختر دار میشی

دعا سرنوشت تغییر میده

از عمق وجودم با همین حال غمگینم

با همین دل شکسته ام بابت غمهای دوستانم که روحم ازرده کرده و اشکام جاری شده از خدا میخوام با اولین اقدامت سامیارت رو بهت ببخشه و همه بدونن فقط و فقط و فقط خدا از اینده بنده هاش باخبره

ببخش سرت درد اوردم خواهری❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2728
دیدی خواهرم من بهت گفتم دکترهای الان برای همه یک نسخه میپیچن محرک سنو امپول اصلا نمیگن بابا این بنده ...

اقدام ک نرفتم

گذاشتم ماه بعد😞

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

من پریود شدم 🤦‍♀️🤦‍♀️😖

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
چون محرک خوردی پنجشنبه برو ی وقت شنبه دیر باشه امپول هم نزن .طبیعی اقدام کنی بهتره .

اعظم جون کیت دیشبمو ببین روز شانزدهم کاملا کمرنگ شد قبلنا روز ۱۶ هم کیت رنگ داشت ولی الان نمیدونم چرا اینطوری شد بنظرت ممکنه این ماه تخمک نداشته باشم

سلام خواهری خوبم نبینم چشمای خواهرقشنگم بارونی باشه عزیزدلم متاسفانه از این جاهلین زمان همه جا هست ...

وااای دقیقا منم...همه هر روز پیام میده کی انتی میری؟منم امار غلط میدم فعلا زنگ نزنن ..واقعا حوصله شون ندارم....چقد بده اینجوری رو ادم زووم کنن .به ادم استرس میدن.

الهم صل علی محمد و ال محمد
2740
اعظم جون کیت دیشبمو ببین روز شانزدهم کاملا کمرنگ شد قبلنا روز ۱۶ هم کیت رنگ داشت ولی الان نمیدونم چر ...

سمیه کیتت مکث هست؟؟؟؟

اعظم جون کیت دیشبمو ببین روز شانزدهم کاملا کمرنگ شد قبلنا روز ۱۶ هم کیت رنگ داشت ولی الان نمیدونم چر ...

عزیزم منفی این کیت ..احتمال داره هنوز به تخمک گذاریت نرسیدی ۳ روز دیگه هم کیت بزدر انشالله پر رنگ بشه..ممکنه ی سیکل طولانی تر بشه و کیت دیر رنگ بگیره

الهم صل علی محمد و ال محمد
فدای سرت انشالله ماه بعد نی نی میاد تو دلت چند ماه اقدامی؟

۶ ماه اقدامم 

اخه امروز اصلا موعدم نبوده ۴ یا ۳ موعدم بود 😥

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
وااای دقیقا منم...همه هر روز پیام میده کی انتی میری؟منم امار غلط میدم فعلا زنگ نزنن ..واقعا حوصله شو ...

اعظم من به کسی نگفتم جز خواهرم و مادرم

میترسم بگم😭

تحمل ندارم حرفی بشنوم

جاری های احمقم

اولی سرزایمان دخترم نیومد 

سه تا پسر داره یه دختر چهارتا نوه پسرم دارم رک تو‌چشمم گفت بچه ت دختر شد دیدنت نیومدم پسر بزایی میام

خداروشکر نمیبینمش زیاد واگرنه سکته میکردم 

دومی هم بعد به دنیا اومدن سلین و السا به فاصله دوماه دختر داداشم و خواهرم برگشت با خنده گفت واااای فاطمه ماشالله چقدر دختر دارید

اصل کاری هم که مادرشوهر و‌پدرشوهرم

دلم نمیخواد بدونن😭😭

کاش میشد نفهمن همسرم همکاری کنه روز زایمانم بفهمن دوست داشتن بیان نداشتن نیان فقط نبینمشون😔😔😔

2706