2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014953 بازدید | 355184 پست
هرکار میکنم نمیتونم اروم بشم خداکمکم کنه از دیشب هیچی نخوردم سرمم داره میترکه. خدامنو ببخشه

عزیزم انشالله سالم باشه اونقدرباعث افتخارت بشه که هرروز دعا کنی خدایا شکرت دختر سالم. باهوش. زیبا بهم دادی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب سیزدهم شده جمعه 😭😭😭 اون‌ماه هم دقیقا سیزده سیکلم میشد جمعه  اگر شنبه که چهاردهم دیره هم ...

چون محرک خوردی پنجشنبه برو ی وقت شنبه دیر باشه امپول هم نزن .طبیعی اقدام کنی بهتره .

الهم صل علی محمد و ال محمد
2742
منو شما تو ۸ساعت اختلاف نظر داریم من میگم ۷عصر تخمکش آزاد شده شما میگی ۳شب. مثل اختلاف نظر رویت هل ...

😁😂😂😂 برا مهربون میگی؟؟من چون کیتش ۹ شب یکم کم رنگ شد ولی جا داست باز حس کردم نیمه شب ازاد شده

هلن جان گفت دختره😭😭

آیدا جان خداروشکر که اول نی نیت سالمه ...ان شالله که جنسیتشم مثل طیبه اشتباه بهت گفته پسره منم تا سونو آنومالی دعات میکنم ان شالله هرچی خیره پیش بیاد واست خودم همه این استرسا رو کشیدم میفهمم چی میگی😔

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
خوب زود که برای تعیین جنسیت شاید اشتباه کردن طیبه رو یادته؟

اره یادمه اخه قطعی گفت این دمتر امکان نداره اشتباه کنه. ولی باز خداروشمر. الان استرس غربالگری دارم ان تی بالابود نگرانم کرده صب ازمایش غربالگری دادم

یعنی نباید هر وقت مثبت شد ۱۲ ساعت و بیست و چهار ساعت بعدش اقدام کنم؟ یعنی صبر کنم هر وقت کمرنگ ...

اره عزیزم من اینجا حد اقل ۲۰ نفر بچها دیدم ک وقتی کیت رنگ میگیره لزوما ۲۴ ساعت بعدش ازاد نمیشه...بعضی ها ۱۲ ساعت بعدش ازاد شده بعضی ها ۳۶ ساعت...برا همین حس کردم. بدن هر کسی فرق داره باید طبق خودش بینجی نه مثه خودمون حساب کنیم...برا همین وقتی کیت رنگ میگیره اینقد کیت بزنی تا حس کنی داره کمرنگ میشه ۳ ۴ ساعت بعدش ی اقدام میری اقدام دوم هم بستگی ب شرایط طرف داره بین ۶ تا ۱۲ ساعت بعد اقدام اول باشه بهتره

2738
سلام عزیزدلم...چندتا از پستها رو خوندم دیدم چقدر نگران جنسیت نینیت هستی عزیزم جنسیت توی انتی قطعی ن ...

ممنونم عزیزم بابت دلگرمیت. شوهرم بیچاره میگه همه چی دست خودم ادم نیس الان یکم شوکه شدم ولی راضیم به رضای خدا. 

عزیزم انشالله سالم باشه اونقدرباعث افتخارت بشه که هرروز دعا کنی خدایا شکرت دختر سالم. باهوش. زیبا به ...

ممنونم عزیزدلم. صددرصد تسلیم اراده خدام ان شالله ازمایشمم بخیر بگذره  دعاکنین برام نمیدونم چرا همه جی بهم ریخته زود باردارشدم بعدش خونریزی و لک الانم ان تی بالا

آیدا جان خداروشکر که اول نی نیت سالمه ...ان شالله که جنسیتشم مثل طیبه اشتباه بهت گفته پسره منم تا سو ...

قربونت برم که درک میکنی. فعلا ان تی بالا ج ازمایش غربالگریمم خیلی دیرمیاد تا یه هفته میمیرم و زنده میشم. 

قربونت برم که درک میکنی. فعلا ان تی بالا ج ازمایش غربالگریمم خیلی دیرمیاد تا یه هفته میمیرم و زنده م ...

عزیزم خدا نکنه ان شالله که جوابش خوبه فکرای بد نکن .به خاطر گل دخترت از خدا شاکر باش😘😘

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
خب سیزدهم شده جمعه 😭😭😭 اون‌ماه هم دقیقا سیزده سیکلم میشد جمعه  اگر شنبه که چهاردهم دیره هم ...

پنجشنبه برو رز عزیزم

یادته دکتر برام ۱۳ سیکل سونو نوشت

من ده سیکل رفتم دیدم فولی ۲۱/۵ دارم

زودتر بری که بهتره اگر سایزش مناسب باشه خیلی کارا میشه کرد

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
ممنونم عزیزدلم. صددرصد تسلیم اراده خدام ان شالله ازمایشمم بخیر بگذره  دعاکنین برام نمیدونم چرا ...

عزیزم آن تی مگه چند بود؟ من دکتر گفت بین 1 تا 3 است اگر 3 هم شد جای نگرانی نیست من هنوز ندادم 

ای خدا چجوری دل میشکونن بعضی ها آخه. یکی نیست بگه اصلا به شما چه ۱۰ تا دختر هم بیارم به شما ربطی دار ...

نسرین قربونت برم نمیدونی دیشب چقدر دلم گرفت ودلم شکست اما چیزی بهش نگفتم وفقط شب وقت خواب کلی اشک ریختم ‌...

نمیدونم یه آدم تا چقدر میتونه دلش سیاه باشه که بخواد اینطوری قلب یه بنده رودونسته بشکنه نمیدونم واقعا چی بگم😔

انشاءالله خدا به هرکس هرجنسیتی دوست داره عطا کنه تا دیگه داغون نشه زیر کنایه های مردم.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2706