2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013874 بازدید | 355184 پست

راستی باران چی شد ؟؟ نیستش ؟  

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پریود شدم عزیزم

عه عزیزم ایشالا اخرین پریودیت باشه دیگه رنگ پریودی نبینی تا نه ماه دیگه 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
2731
راستی باران چی شد ؟؟ نیستش ؟  

۱۱۹ و باران نیمدن

آبان چ ماهی شد😥😥

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
عزیزم فک نکنم بقایا مونده باش بازم تا10روزدیگ.نرم سونومشخص نمیشه...بازم توکل بخدا ازکورتاژ خیلی میتر ...

اصلا به کورتاژ فکرم نکن.. شما کامل دفع کردی خودت دیدی.. این عالیههههه.. مامان آتنا نزدیک سه سانت بقایاش مونده بود.. باز کورتاژ نکرد.. یه مریود صبر کرد خودش دفع شد.. شما هم اگه خدایی نکرده چیزی مونده بود صبر کن

2738
امید ب خدا شاید فردا برم پیش خانم کریمی

ایشالا

۱۱۹ و باران نیمدن آبان چ ماهی شد😥😥

۱۱۹ مگه چش بود ؟؟ 

شما هم سزارین انتخاب کردید ؟دلیل پزشکی داره یا انتخاب خودت هستش ؟  اگه میدونی حتما سزارین میشی ...

اره سز فعلا انتخاب خودمه دلیل پزشکی که ندارم فعلا 

اره دکترمم فکر کنم همینو گفت نه نظرم عوض شد میرم کلاسهاشون

اروین جان تا الان چند کیلو اضافه داشتین؟فشارتون خوبه ؟

دکترم بهم گفت هر هفته چک کنم فشارم تا الان ۱۴ کیلو اضافه کردم

حالا دو روزه حرکتهاش خیلی کم یا اصلا حس نمیکنم 

همش نگرانم هی میگم بابا بیخیال باش قرار نیست هر روز برات لگد بزنه ..دیروز از منشی دکترم پرسیدم اونم میگفت پسرش یروز حرکت داشته یروز اصلا نداشته ..

بخدا همش از طرز خوابیدنم میترسم شبا من بلند نمیشم که پهلو به پهلو شم خیلی غلت میزنم تا خوابم ببره همش فکرای منفی که بند ناف نپیچه و ...

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
من پریود شدم

بد شد

برو پیش خانم کریمی ولی میتونی بزاری پاک ک شدی ک معاینت کنه و دارو بده حالا بری بعدم باید بری

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اره صددرصد این دل لامصب دیگه اروم نمیگیره. من سزارینی ام خیلی سخته برام بخوام بچه سوم بیارم. 

آیدا جان میدونم برات سخته.. ولی عزیزدلم ناشکری نکن.افخیلی از اونایی که سقط کردن راضی بودن بچه شون بمونه و دختر باشه   

نگران سزارینت هم نباش.. اولأ الان زایمان طبیعی بعد از سزارین حسابی راه افتاده بدون خطر.. ثانیأ بیشتر از دو تا هم میشه سزارین کرد غصه نخور عزیزم.. 

2706