2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013874 بازدید | 355184 پست
مهربون جون فولیت چ سایزی بود ک گفت اقدام کن؟

شبنم جون فولی راستم 22 و چپم 18 بود البته بچه ها بهم گفتن دیشب باید اقدام میکردم مختاریان گفت امروز برم سونو که رفتم گفت 22 آزاد شده اصلا مایع آزاد هم نبود 18 هم اصلا رشد نکرده بود گفت یا جذب میشه یا کیست میشه جالبه سه ساعته عکس سونو فرستادم واسه مختاریان دیگه جوابم نداده هنوز 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شبنم جون فولی راستم 22 و چپم 18 بود البته بچه ها بهم گفتن دیشب باید اقدام میکردم مختاریان گفت امروز ...

حالا اقدام کردی یانه؟؟؟

نکنه به حرف دکترت از دست دادی

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2731
اییییی بابا😤😤😤😤 همه  چیز عالی۹

دیگه از دستم رفت عزیزم اصلا به این مختاریان نمیشه اعتماد کردم ساعت 8 رفتم سونو فولی راستم آزاد شده بود اصلا مایع آزاد هم دیده نشد فولی چپم همون 18 بود گفت یا جذب میشه یا کیست میشه 

2740
حالا اقدام کردی یانه؟؟؟ نکنه به حرف دکترت از دست دادی

نه فاطمه جونم اقدام نکردم دیشب سونو نرفتم امشب رفتم مختاریان گفت اونم که 22 آزاد شده بود 18 هم تو همون سایز مونده بود اصلا مایع آزاد هم دیده نشد ساعت 6 عصر که کیت زدم خیلی کمرنگ بود تابلو بود که ازاد شده حتما همون دیشب آزاد شده و دیگه از بین رفته حالا احمق مختاریان دیگه بهم جوابم نمیده بهش گفتم فرداشب دیره امشب برم گفت نه اینقدر عجله نکن ...هرچه خیره پیش میاد دوست جون

نه فاطمه جونم اقدام نکردم دیشب سونو نرفتم امشب رفتم مختاریان گفت اونم که 22 آزاد شده بود 18 هم تو هم ...

مهربون جون مایع فقط چند ساعت دیده میشه...گفتم ک تخمک بین ساعت ۳ تا ۶ صبح ازاد میشه .

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706