2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013847 بازدید | 355184 پست
اسنک اگه شور باشه خیلیم خوبه منم عاشق پفک نمکی ام هرموقع میگم زود میره میگیره برام واییییی چه دوران ...

اسنک ک شور نیی.دیگ خوردم رفت😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
مژگان جون من دوتا دختر دارم 16ساله و 10ساله اگه خدا بخاد میخام سومیو بیارم 

فقط منم ک نینی ندارم😟😞😞😞

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسنک ک شور نیی.دیگ خورد رفت😅

نوش جونت

میگم جیگر الان باردار باشی چه حسی داری؟

ی لحظه فک کن اقدامات گرفته 😍😍 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
فقط منم ک نینی ندارم😟😞😞😞

ن عزیزم تنها شما نیستی چن نفر از دوستان هستن که بچه اولشونو میخان بیارن غصه نخور عزیز دلم

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2731
عزیزمی  الهی آمین برای دعای قشنگت  امیدوارم همه ی بچه ها دست پر از تاپیک برن بیرون  ...

فدات بشم عشقم انشاءالله انشاءالله ❤❤❤🤲🤲🤲🤲

به سال آینده این زمان فکرمیکنم احساس میکنم خیلی اتفاق های قشنگی میوفته تا اون موقع وتواین زمان همه به آرزوهاشون رسیدن به امید وکمک خدا ودعای دوستان انشاءالله🙏🏼🙏🏼🙏🏼🥰🥰🥰🥰

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سلام وای نی نی چیزی نمونده دنیابیاد😍😍😍😍😍😍😍انشالله ک زایمان راحتی داشت باشی

سلام فاطمه جان .کاش زود دنیا بیاد ، بعد 8ماه استراحت پیاده روی خیلی سخته😧😥 . مرسی گلم

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
سلام فاطمه جان .کاش زود دنیا بیاد ، بعد 8ماه استراحت پیاده روی خیلی سخته😧😥 . مرسی گلم

عزیزم پیشاپیش مبارک زایمانت 

امیدوارم همه چیز عالی پیش بره و‌گل پسرت صحبح و سالم بیاد بغلت

ما هم چشم‌امیدمون‌ اول لطف خداست و بعد دعاهای شما دوستای گلمون

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2740
نوش جونت میگم جیگر الان باردار باشی چه حسی داری؟ ی لحظه فک کن اقدامات گرفته 😍😍 

بال در میارم😞

میترسم دریا

ماه پیش خ اذیت شدم پری ک اومد.با اینک شوهرم سرما خورده بودو خ امید نداشتم

کاش الان باشه.اونوقت دیگ هیچی نمیخوااام

هیچی زینب یه دفعه معده درد شدید گرفتم که میزد به پشتم  آخراش از درد ا حال رفتم دیگه سرم و مسک ...

آخی الههههی عزیزم  😳 خیلی درد بدیه .. یبار من اینجور شدم حتی اشهدمو خوندم! ان شاالله بلا دور باشه عزیزدلم . لیمو ترش کم بخور . کلا چیزای ترش خیلی کم بخور. نفاخ نخور ... 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
عزیزم پیشاپیش مبارک زایمانت  امیدوارم همه چیز عالی پیش بره و‌گل پسرت صحبح و سالم بیاد بغلت ما ...

مرسی رز مهربونم . فداتشم 😙😙. چقدر دلم براتون تنگ شده ! ان شاالله خیلی زود حاجت روا بشی مهربونم و تیکر خوش رنگتو ببینم .حتما سر زایمان دعاتون میکنم اگه قابل باشم 

مرسی رز مهربونم . فداتشم 😙😙. چقدر دلم براتون تنگ شده ! ان شاالله خیلی زود حاجت روا بشی مهربونم و ت ...

ممنون عزیز دلم 

ما هم بی صبرانه کنتظر عکس گل پسرت هستیم 

زایمانت چندمه فدات؟؟

دریا شوهر من دم کردشو نمیخوره ،پودر کردم براش با اب میخوره. یعنی فایده ای نداره؟

والا روش های مختلفی مثل اینکه هستش 

ولی من شنیدم حتی اسیابش رو‌میشه با عسل خورد 

ممنون عزیز دلم  ما هم بی صبرانه کنتظر عکس گل پسرت هستیم  زایمانت چندمه فدات؟؟

فسقلیم چرخیده خداروشکر . الان طبیعیم .  تا 7 آبان تاریخ زدن واسم دوست داشتم مهر دنیا بیاد ولی انگار قصد اومدن نداره😅

2706