2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013826 بازدید | 355184 پست
دریا من درباره ی خرنوب خیلی خوب شنیدم یعنی شنیدم خیلی تقویت کننده اسپرم هست . ولی چندجا خوندم نوشته ...

سامیار جون خرنوب روش تهیه مخصوص داره

نباید پودرش کنی زمان جوشیدن و دم مشخصه نباید بیشتر یا کمتر باشه

من درست کردم طبق دستور دکتر ترکیه ای فقط یک ماه دادم خورد خیلی خوبه بنظرم عالیه

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
داری حال میکنی با مراقبتای شوهرت😁 من سر بارداریام خودم خم نمیشدم بند کفشمو ببندم شوهرم اینکارو برا ...

انقدر مواظبمه بعد یهو پری میاد

طفلی ماه پیش ک پری اومد از تخت پریدم پایین چک کنم تا گفتم اومد .دنبالم اومد ببینه راست میگم یا ن😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سامیار جون خرنوب روش تهیه مخصوص داره نباید پودرش کنی زمان جوشیدن و دم مشخصه نباید بیشتر یا کمتر باش ...

عزیزدلم  پس دستورش رو به من میگی تا استفاده کنم؟ممنونت میشم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2731
ممنونم رز عزیزم آخه جواب این همه لطف  ومحبتت رو من چطوری بدم؟با چه کلمه ای ؟با چه جمله ای.... ...

خواهش عزیزدلم 

واقعیت روگفتم....انشاءالله ی روز رو میبینیم مه از سونو اومدی و برای گل پسرت داریم بهت تبریک میگیم و تو هم با حافظه ی عالی که داری،،،به ما یادآوری میکنی که چه خاطراتی از باهم بودنمون توی تاپیک بانو ثبت شده😍😍😍

روزهای پراسترس سونوهای تعیین جنسیتمون 

روزهای مضطرب بی بی چکهامون 

روزهای شاد و غمگین هم زیاد داشتیم 

و همه رو سامی جون برامون ورق میزنه 

🤗🤗🤗🤗🤗

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
سامیار جون خرنوب روش تهیه مخصوص داره نباید پودرش کنی زمان جوشیدن و دم مشخصه نباید بیشتر یا کمتر باش ...

من هی خواستم بگیرم نشد😞

من ویار کردم اسنک😅

رفت گرفت خوردم

بد نباشه؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
امروز دکوراسیون خونه رو عوض کردم همشو خودش جابجا کرد ی رب پیش پرسید باردار بشی میتونیم رابطه داشته ...

طفلی شوهرت الان با خودش میگه کاش دوران بارداری یک ماه باشه

خخخخخ

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2740
انقدر مواظبمه بعد یهو پری میاد طفلی ماه پیش ک پری اومد از تخت پریدم پایین چک کنم تا گفتم اومد .دنبا ...

😂😂😂😂😂😂

عزیزدلم  پس دستورش رو به من میگی تا استفاده کنم؟ممنونت میشم

باشه سر فرصت مینویسم میذارم تاپیک فیلمشم هست

ممنونم دریاااا جان عزیزی توچی بچه نداری؟ بارداری اولته؟

مژگان جون من دوتا دختر دارم 16ساله و 10ساله

اگه خدا بخاد میخام سومیو بیارم 

خواهش عزیزدلم  واقعیت روگفتم....انشاءالله ی روز رو میبینیم مه از سونو اومدی و برای گل پسر ...

رز عزیزم آخه توچقدر مهربونی دختر 😊😊😊😘😘😘❤❤❤

واقعا اون روز یکی از قشنگ ترین روزهای زندگیم میشه  😊❤

انشاءالله تا زمان سنوی جنسیت من شما همه باردار شدید زایمان کردیدودرحال شیر دادن به پسرهاتون هستید ویک دستی بهم تبریک میگید منم شروع میکنم از گفتن خاطره هامون تو تاپیک شما هم قند تودلتون آب میشه وزیر لب میخندید ....

انشاءالله خیلی زود اون روزها رو میبینیم ولذت میبریم وکیف میکنیم❤❤❤❤😊😊😊😊🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
من هی خواستم بگیرم نشد😞 من ویار کردم اسنک😅 رفت گرفت خوردم بد نباشه؟

اسنک اگه شور باشه خیلیم خوبه منم عاشق پفک نمکی ام هرموقع میگم زود میره میگیره برام واییییی چه دوران شیرینیییییی😊😊

باشه سر فرصت مینویسم میذارم تاپیک فیلمشم هست

ممنونم عزیزدلم لطف میکنی❤🙏🏼

رز عزیزم آخه توچقدر مهربونی دختر 😊😊😊😘😘😘❤❤❤ واقعا اون روز یکی از قشنگ ترین روزهای زندگیم میشه ...

عزیزمی 

الهی آمین برای دعای قشنگت 

امیدوارم همه ی بچه ها دست پر از تاپیک برن بیرون 

انتظار نسرین و مامان ستایش دیگه به پایان برسه و گل پسر فاطمه ها توی دلشون خوب رشد کنه و همچنین مامان مهرسا و آیدا و بقیه ی دوستا 😍😍😍😍

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2706