2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013839 بازدید | 355184 پست
ماشاالله چه عروسکی ببوسش حسابی از طرف من❤️❤️❤️💋

چشممم حتما الان بزور خوابوندمش فردا صب میره مهد گردنم وگرفته بود میگفت مامان میدونی چقد دوستتدارم😘😘😘

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر همین شیرین زبونی هایش دل آدمو میبره😉 راستی یک سوال دمای بدنت رو میگرفتی؟ تا کی بالا بود ال ...

آره دیگه نازززززن

بخدا من تا دیشب هم دمای بدنم بالا بود به مامان مهرساهم گفتم حالا مریضم نیستم🤔🤔🤔

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
2731

مژگان  جان واقعا دخترت نازه خدا حفظش کنه ما شاءالله 😍😘😘

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
دارو گیاهی به ما یه سری یه چیزی داد با ۲۴ لیوان آب بحوشونیم ۱۲ لیوان که موند هرروز بعده نهار منو شوه ...

دریا من درباره ی خرنوب خیلی خوب شنیدم یعنی شنیدم خیلی تقویت کننده اسپرم هست .

ولی چندجا خوندم نوشته بود خرنوب دادم وبرعکس عمل کرد اسپرمش ضعیف شد .

به نظرت این حرف درسته؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
بهترین کار براش گذاشتن کیسه یخ هر یک روز درمیون براش هست به مدت کوتاه مثلا چند مین

ممنون عزیزدلم باشه حتما این کار رو میکنم😊🙏❤😘

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2740
نه بابا ازکجامعلوم شاید اقدام اولت گرفته باشه. 

خدا کنه.دوباره شوهرم خ مواظبمه فکر میکنه باردار میشم هی میگ کار نکن خسته میشی.ماه پیشم جوگیر شده بود😁

خوش میگذره بهم😅😅😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خدا کنه.دوباره شوهرم خ مواظبمه فکر میکنه باردار میشم هی میگ کار نکن خسته میشی.ماه پیشم جوگیر شده بود ...

ان شالله این خوشی 9ماه طول بکشه آفرین به شوهرت. مرحبا. خیلی هم عالیه رعایت کنی از الان

سامی عزیزم  قطعا اطلاعات خودت و بقیه ی دوستان از من خیلی بیشتره😊😊😊فقط و فقط از خدای بزرگ ...

ممنونم رز عزیزم آخه جواب این همه لطف  ومحبتت رو من چطوری بدم؟با چه کلمه ای ؟با چه جمله ای....

بازم من رو شرمنده لطف خودت کردی ممنونم خواهرم از خدا میخوام خیلی خیلی زود بیای عکس بی بی چک مثبتت رو برامون بزاری ودلشاد بشی وماروهم خوشحال کنی ❤🤲

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خدا کنه.دوباره شوهرم خ مواظبمه فکر میکنه باردار میشم هی میگ کار نکن خسته میشی.ماه پیشم جوگیر شده بود ...

داری حال میکنی با مراقبتای شوهرت😁

من سر بارداریام خودم خم نمیشدم بند کفشمو ببندم شوهرم اینکارو برام انجام میداد خییییلی حال میداد😂😂😂😂

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

چ دختر نازی داری😍😍

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
آره عزیزم هفته ای4بارزیاده و منی روضعیف میکنه..من بین داروها فرتیل ایدروبی نهایت قبول دارن...این ماه ...

ممنونم عزیزدلم خیلی خوب راهنماییم کردید از پست همتون اسکرین گرفتم واستفاده میکنم خیلی کمکم میکنه 

بازم ممنون عشقم😘😘😘❤❤❤🙏🏼🙏🏼🙏🏼

ان شالله این خوشی 9ماه طول بکشه آفرین به شوهرت. مرحبا. خیلی هم عالیه رعایت کنی از الان

امروز دکوراسیون خونه رو عوض کردم همشو خودش جابجا کرد

ی رب پیش پرسید باردار بشی میتونیم رابطه داشته باشیم گفتم کم.اینجوری 😕 شد

2706