2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015765 بازدید | 355185 پست
آره حتما بده  عزیزم دارو گیاهیم بده خیلی عالیه در کنار کپسولو ویتامینا

داروگیاهی چه چیزهایی بدم ؟یکم بهم اطلاعات میدی خواهر؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
😁😁😁 من ازاولش حسم این بود بچت پسر میشه گلم هنوزم حسم همینه انشاءالله درست باشه وخدا یه پسر صحیح ...

خدا کنه عزیزم خدا کنه  ان شاءالله

به بزرگی و لطف خدا امیدوارم امیدوار🙏🙏🙏🙏تو هم برام دعا کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه خواهر درسته ندیدمت ولی خوب میشناسمت بنده ناشکری نیستی اتفاقا همیشه امیدوار وشاکر خدا بودی وهستی&n ...

عزززیزدل مهربونم 

ممنون از این همه درک بالا

امیدوارم هرگز نه انتظار بکشی نه استرس 

خدا بهترینها رو نصیبت کنه و تمام دلگریمیها و دعاهات و ارامشی که بی ریا میبخشی برای خودت ذخیره و مستجاب بشه

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

بعد یک مورد دیگه فکرم رو مشغول کرده خانم های گل

من شوهرم کاریش طوری هست که ۱۵ تا ۱۷ ساعت شلوار  تنگ میپوشه وجلوی گرماست ولی راه میره وهمیشه ننشسته یعنی فعالیتش زیاده.

حالا به نظرتون این تنگی شلوار وگرما مشکل ایجاد میکنه؟اگه ویتامین بدم این مشکل رفع میشه به نظرتون؟

ببخشید من سوال هام زیاد شد جز شما کسی روندارم بپرسم.

ممنونم عزیزای دل😊🙏🏼❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2731
خدا کنه عزیزم خدا کنه  ان شاءالله به بزرگی و لطف خدا امیدوارم امیدوار🙏🙏🙏🙏تو هم برام دعا کن

حتما عزیزدلم حتما دعاگوتم خواهرگلم😘😘😘❤❤❤

داروگیاهی چه چیزهایی بدم ؟یکم بهم اطلاعات میدی خواهر؟

دارو گیاهی به ما یه سری یه چیزی داد با ۲۴ لیوان آب بحوشونیم ۱۲ لیوان که موند هرروز بعده نهار منو شوهرم یه استکان بخوریم ولی به خدا نمیدونم چی بود یه بارم یه چیزی دادیه قاشق با یه فنجان اب حال کنیم ناشتا بخوریم بازم نمیدونم چی بود ولی اینایی که اسمشو میدونم این بود جینسینگ که سفید بود شبیه کشک از این لوله ایا...خرنوب جوز هندی کبابه ی چینی و چند تا چیز دیگه گفت همه رو باهم آسیاب کنم هرروز باعسل بدم روزی یکبار بخوره

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
دارو گیاهی چی خوبه عزیزم؟

پست بالا نوشتم گلم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
عزززیزدل مهربونم  ممنون از این همه درک بالا امیدوارم هرگز نه انتظار بکشی نه استرس  خدا ...

فدات بشم عشقم خواهرمهربونم ممنون بابت دعاهای خوبت فدات بشم من ممنونم بابت لطف ومحبتت عشقم😘😘😘❤❤❤❤🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

بعد یک مورد دیگه فکرم رو مشغول کرده خانم های گل من شوهرم کاریش طوری هست که ۱۵ تا ۱۷ ساعت شلوار &nbs ...

بهترین کار براش گذاشتن کیسه یخ هر یک روز درمیون براش هست به مدت کوتاه مثلا چند مین

الهی قربون محبتت برم رز عزیزم نمیدونی چقدر محتاج دعاهای شما هستم که خدا به پاکی نفسهای شما دوب ...

فدات خواهر عزیزم

خدا قابل دونسته که این تاپیک باشم و از دعاهای همگیتون بی نصیب نمونم انشاءالله به هممون رحمی کنه و به دلمون کار کنه❤️❤️❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
فدات خواهر عزیزم خدا قابل دونسته که این تاپیک باشم و از دعاهای همگیتون بی نصیب نمونم انشاءالله به ه ...

الهی امین عشقم انشالله که به زودی دلت شاد میشه

من دلم برات روشنه❤️❤️❤️❤️

عه جیگر جدی من متوجه نشده بودم دوباره رفتی سونو ،حالا دیدی گفتیم .وازینال بهتره،خوبه خداروشکر ،اقدام ...

بله.۴بار اقدام کردم🙈🙈🙈

نمیخواستم اقدام کنم شوشو اصرار کرد منم رفتم سونو واژینال دیگ رفتم اقدام

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ممنونم عزیزم ما هم خوبیم  اتفاقا منم اعتقاد دارم به این چیزها , منم میخوام سرش کچل کنم ولی نمی ...

خیلی هم خوبه ❤️

راستی میدونی مستحب به اندازه ی وزن موی سر بچه اگ بچه پسر بود نقره و اگ دختر بود طلا باید صدقه داد البته بازم میگم واحب نیس و مستحب چون گفتی اعتقاد دارم گفتم( وزنی هم نداره دو گرم اگ بشه) 

همسرم میگه من با ژیلت راحت ترم با ژیلت میزنیم

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
روش ماهم اینجوریه که اول روغن میریزیم تو ماهی تابه  که یکم داغ بشه اگه روغن زیتون یا کنجد باشه ...

ادویه کاچی چیه؟

کدوم شهری دریا جون؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
نه نه اصلا 😂😂😂😂😂😁😁😁😁😁

سامی عزیزم 

قطعا اطلاعات خودت و بقیه ی دوستان از من خیلی بیشتره😊😊😊فقط و فقط از خدای بزرگ و مهربون میخوام که بهترین اتفاق ها توی زندگی واست بیفته و با اولین اقدامت گل پسرت بشینه توی دلت ،،،،صواب تموم صلوات های خالصانه ای که برامون فرستادی به خودت برگرده 🤲🤲🤲🤲

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️