2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013925 بازدید | 355184 پست
ای دادازدستت امروز برای بار اول خندیدم مرسی💋💋💋💋

حالا پستمو بخونی کتکم میزنی

صبر کن😓😓

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم از دلگرمیت خواهررررخوبم انشاءالله خداازدهنت بشنووو وبی بیم مثبت باشه🤲🤲🤲🤲

انشالله ...فقط مث من عجول نباش بزاری عقب بیفته بی بی پر رنگ ببینی خیلی لذت  بخش تا حاله بیفته هی شک و استرس ...

الهم صل علی محمد و ال محمد
2731
پس دخول احتمالا یا عمیق نیس یا بخاطر فرم رحم شاید باشه. برامن رحمم انحنا داره و خمیده سونو گرافی رفت ...

منکه دیگه نمیدونم عمیق چیه ولی ببخشید روم به دیوار اینقدر دردمیکشم که نگو آخراش🙈🙈🙈شایدبخاطر فرم رحمه.مرسی عزیزم.

هنوز مث روز اول ذوق دارم ..بعد ۷ روز تاخیر خیلی خوب رنگ گرفته..ادم صبور باشه بعد ۷ روز بزاره خیلی خو ...

چقدر خوبه 

منم ظهر بي بي چك زمان دخترم رو ميديدم ياد خاطراتم افتاده بودم اخه يادگاري نگهش داشتم 

ميشه از اون بي بي چك اولي كه ميگين هاله داشته  هم بذارين ببينم هينه برا منه يا نه ؟؟

2740
چقدر خوبه  منم ظهر بي بي چك زمان دخترم رو ميديدم ياد خاطراتم افتاده بودم اخه يادگاري نگهش داشت ...

۱ روز جلو موعد بود این بی بی زدم تو دستم رنگ گرفت ولی فرداش زدم همین حاله محو هم رفت .ولی ازمایش دادم بتا بالاتر ۲۰۰ بود...الان باید بتا ۳۰۰۰ باشه ..خسته نباشن بی بی چک ها...اخه بگو ۷ روز عقب بیفته ک نیاز ب بی بی چک نداریم خودمون میفهمیم اگ  راست میگن با بتا پایین دو خط بشه ادم همش شک نداشته باشه

الهم صل علی محمد و ال محمد
رز جان این کیت ک من میبینم کمتر ۲۴ ساعت دیگه ازاد میشه خیییلی عالی رنگ گرفته...فردا ظهر و شب اقدام ک ...

عزیز دلم 

من چون ماههای پیش سایز فولیکولم زیاد میشد دکتر گفت بزنم امپول رو،،،چون تا روز چهارده که سونو میرفتم همچنان بزرگ‌مشد به همین خاطر ساعت هشت دوتا امپول زدم

حالا به نظرت فردا ظهر اقدام برم خوبه؟؟با فردا شب و پس فردا شب اگه حال داشتم

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
]  دكتر غلط كرد😕  تا ميتوني كباب زياد بخور  لبنيات،آش رشته  فقط چيزاي مقوي ...

تو بالاخره سونو رفتی یا نه بهار ؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
ساعت نه شب گذاشتم فدات بشم  صبح هم گذاشتم که توی عکس دیدی

حتما حتما امشب اقدام کن چون حدودای ۶صبح احتمال زیاد آزادمیشه.

یادت نره هرچی اقدامات بیشتر باشه احتمال باروریت بیشتر میشه

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.