2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014696 بازدید | 355184 پست
بچه ها من جواب آزمایش خون جنسیتمو گرفتم  گفتن نوددرصد پسره😭😭😭😭😭😭😭😭😭 دارم از خوشحالی ...

خدا رو شکر.ایشالا همه باردارامون نینیشون پسر باشه😍😍😍😍😍

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مریم من بهت گفتم اقدامت هروفت گرفت بجه ت پسره اما دهن منو صاف کردی دوماه  گفتم اگر به روز بیا ...

دردت بجونم فحش بده هرچی بگی حقمه دوماهه دیونتون کردم فحشات رو چشام میزارم😘😘😘😘😘

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

[QUOTE=108721452]بچه ها من جواب آزمایش خون جنسیتمو گرفتم  گفتن نوددرصد پسره😭😭😭😭😭😭😭😭😭 دارم از خوشحالی ...[/QUOTEوای چه خبر خوبی عزیزم خیلی برات خوشحالم پس تو هم مزد زحمت هاتو گرفتی از خدا برا بقیه هم دعا کن حال خوش تو نصیبشون بشه .انشالله سلامت بغلش بگیری گل پسری رو مبارکت باشه دریا جان

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم
2728
الهام جان زبونم قاصره نمیدونم چه جوری ازت تشکر کنم قسمتت بشه به حق علیو اولادش به حق امارضا ضامن آهو

دریا جونم منو تو این حال خوشت دعا کن خواهر ،جواب ازمایش شوهرم زیاد خوب نیست 

یا امام رضا ،اقا جان ممنون ،همه دوستامو دلشونو شاد کن ،بچه ها گریم گرفته نمیتونم جلوی بچه هام گریه کنم 

از فردا با ادرار دومت بذار عزیزم

یعنی میگی اللن نزارم؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
کره شیریننننننن😍😍😍 مبارک باشه خدا بحق حضرت عباس برات نگهش داره  واقعا خوشحال کننده بود خبر ...

کره خودت شیرینی

فدات بشم صبا جانم قربونت برم قسمتت بشه به حق مرتضی علی

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
دیشب ابگوشت درست کردم.یکمم گوشتشو خورد خود بیچارم فقط سیب زمینیشو خوردم مرغ درست کنم بخوریم؟ ایدا ...

خخخخ خداروشکر هنوز داره ازاد میشه هروقت ازاد بشه اسپرم هست میپرن روش🙈🙈🙈

2740
بچه ها من جواب آزمایش خون جنسیتمو گرفتم  گفتن نوددرصد پسره😭😭😭😭😭😭😭😭😭 دارم از خوشحالی ...

خیلی خیلی مبارکه دریا جونم 

خیلی خوشحال شدم عزیزم 

اقدامت چند ساعت بعد از امپول بود ؟؟؟❤️❤️❤️❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
دردت بجونم فحش بده هرچی بگی حقمه دوماهه دیونتون کردم فحشات رو چشام میزارم😘😘😘😘😘

دریا جان راستی هنوز که سونو ان تی ندادی چرا ازمایش خون دادی ؟و اینکه میشه لطفا بگی هزینش چقدره و کجا ؟؟

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم
خدا رو شکر.ایشالا همه باردارامون نینیشون پسر باشه😍😍😍😍😍

قربونت بشم عزیز دلم

قسمت خودت به حق امام رضا

قربونت بشم عزیز دلم قسمت همه ی منتظرا به حق حضرت عباس

دریا جون 

هزاران بار تبریک 

خیلی خیلی مبارکه 😍😍😍😍😍دوست دارم همش بیام بگم مبارکه 

ازمایش هم ۹۸ درصد درسته نه نود درصد خواهر جان

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2706