2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016024 بازدید | 355185 پست
ماهه بعد میخوام برم اقدام ولی چون نامنظمم میخوام تمخک گذاریم رو پیدا کنم

چون سیکلات نامنظمه کارت خیلی سخت تره چون تخمک هرماه دقیق سر یه روز خاص آزاد نمیشه که یه روز پس و پیش میشه بسته به ورزش و تغذیه و استرسه که دقیقا وقتی میخوای اقدام کنی بدنت انواع بازی ها رو سرت درمیاره.

بنظرمن از روز بعد پاکی تو هرشب اقدام کن حتما نتیجه میگیری

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
بچه ها من جواب آزمایش خون جنسیتمو گرفتم  گفتن نوددرصد پسره😭😭😭😭😭😭😭😭😭 دارم از خوشحالی ...

وای خدا دریا ،موهای تنم سیخ شد ،امروز صبح تا حالا دارم به نیتت صلوات میفرستم ، ای خدا شکررررررت

امام جواد قربونش برم 

چه خبر شده فاطمه جان؟!اتشالله همیشه خوشحال باشی خواهری جان😍😍

مرسی دریا نی نی ش پسره😭😭😭😍😍😍😍😍😍😍😍وای خدایاشکرت 

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
اره اشکال نداره بزار فقط ۲ ساعت قبلش دستشکیی برو اب اصلا نخور ک دقیق در بیاد  ولی فردا از ظهر & ...

اعظم خب توم بگو مرغ بده ما امشب بخوریم.آخه فلافل ک مقوی نیس

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
اره اشکال نداره بزار فقط ۲ ساعت قبلش دستشکیی برو اب اصلا نخور ک دقیق در بیاد  ولی فردا از ظهر & ...

مرسی عشقم خدا تو دلیت رو برات نگهداره😘

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
وای دریا جون بهت تبریک میگم خییییییلی خوشحال شدم.گرچه از اولشم مشخص بود گل پسره.😍

قربونت بشم عزیز دلم قسمت همه ی منتظرا به حق حضرت عباس

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
ای جانم الهی همیشه خبر خوش بشنوی عزیز دلم

مرسی عزیزم انشالله خبرجنسیت موردنظر تک تکتون🙏🙏😭😭😭😭

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
مرسی دریا نی نی ش پسره😭😭😭😍😍😍😍😍😍😍😍وای خدایاشکرت 

وای عزیزم خدابا شکرت😍😍🙏🙏🙏

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
وای عزیزم تبریک میگم خداروشکر به جنسیت دلخواهت رسیدب انشالله گل پسری صحیح و سالم بیاد تو بغلت

زنده باشی خواهری ممنون قسمت همه به حق علی

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
بچه ها من جواب آزمایش خون جنسیتمو گرفتم  گفتن نوددرصد پسره😭😭😭😭😭😭😭😭😭 دارم از خوشحالی ...

مریم من بهت گفتم اقدامت هروفت گرفت بجه ت پسره

اما دهن منو صاف کردی دوماه 

گفتم اگر به روز بیایی بگی پسره من فحش میدم ها بین همه بچه ها

قبول کردی 

حالا باید سرقسمم وایسم

اماده باش فحشت بدم

خیلی نکبتی😂😂😂😂

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

کره شیریننننننن😍😍😍

مبارک باشه خدا بحق حضرت عباس برات نگهش داره 

واقعا خوشحال کننده بود خبرت😍

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
وای خدا دریا ،موهای تنم سیخ شد ،امروز صبح تا حالا دارم به نیتت صلوات میفرستم ، ای خدا شکررررررت اما ...

الهام جان زبونم قاصره نمیدونم چه جوری ازت تشکر کنم قسمتت بشه به حق علیو اولادش به حق امارضا ضامن آهو

چون سیکلات نامنظمه کارت خیلی سخت تره چون تخمک هرماه دقیق سر یه روز خاص آزاد نمیشه که یه روز پس و پیش ...

مرسی بابت راهنماییت صبا جووونم الان برم کیت رو بزارم ببینم چی میشه

2706