2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014904 بازدید | 355184 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه فهمیدن روز تخمک گزاری فقط از رو علایم میگی یا رفتی سونو

از روی ترشحات تخمک گذاریم و تیر تخمدان  روز بعدش درد سینه م شروع شد ..ترشحات هم قطع شد درد تخمدان هم رفت مطمعن شدم ازاد شده...دیگه اقدامی هم نداشتم ک بگم از اونا گرفته...سنو نرفته بودم 

الهم صل علی محمد و ال محمد
2742
ممنونم عزیز دلم  من بیشتر به خاطر امپول hmg میخواستم زود تر برم،،،حالا انشاءالله که خیره و‌اصل ...

نه بابا نزنی بهتره اگ سیکلت ۳۱ روزه س پس خیلی وقت داره تا رشد کنه...روزی ۱  ۱.۵ رشد میکنه...تا روز ۱۶ سایزش تا ۲۰ میرسه حتما طبیعی بهتره 

رفتم الان دارم میرم خونه ۲۳ راستم هست امشب برم؟ دیگ کی؟

دیدی گفتم اون سنو الکی بود؟؟؟سر صبح اقدام کن ک ۳۶ ساعت از امپولت گذشته  و ۴۸ ساعت بعدش باز اقدام کن...راستی فولی دیگه نداری؟

2740
دوستای گلم من میخوام کاربریم رو بتروکنم و تا بعد موعد نیام تاپیک . کار شب و روزم شده دنبال علایم گشت ...

عزیزمی مامان هدیه 

هر طور خودت صلاح میدونی،،،کاری که بیشتر بهت ارامش میده انجام بده،،،ولی ماها به وجود عزیزت و پرانرژیت نیاز داریم 

به دعاهای از ته دلت ایمان داریم 

حالا کاش به خاطر ماها نری🥰🥰🥰🥰

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
نه بابا نزنی بهتره اگ سیکلت ۳۱ روزه س پس خیلی وقت داره تا رشد کنه...روزی ۱  ۱.۵ رشد میکنه...تا ...

البته مامان مهرساجونی 

فقط این ماه و ماه پیش ۳۱ روزه بودم 

همیشه ۲۶ بودم 

ولی همین اخریها حسابه درسته؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2706