2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015807 بازدید | 355185 پست
مامان هدیه میگما من فولیم دیشب ۲۵ بود امپولم زدم یعنی تا الان آزاد شده؟ بنظرت امشب اقدام کنم؟

۲۴ و ۳۶ ساعت بعد آمپول اقدام کن ان شاءالله نتیجه بگیری

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
مرسی عشقم فقط گفت ازت سوال کنم چقد طول میکشه؟

دقیق نمیدونم چقد طول میکشه چون چند تا از دوستان موعدشون باهمه مثلا سه تا ۲۷ دو تا ۳۰ دو تا ۴ زیاد طول نمیکشه ۳۳ نفر بودیم منتظر ولی فکر کنم ۲۰ تا ۲۵ روز طول بکشه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام نسرین جان نه هیچی همچنان سینه چپم حس سنگینی دارم و دلدرد پری هیچ علائمی ندارم

خوب خدا رو شکر ان شاءالله تا آخرش همین جوری پیش بری

مرسی عشقم امروز نوبت کی بود؟

امروز باید واسه الی جون میخوندیم

هیچی نگذشته بود ۱ روز مونده بود به موعد   ۱۳ روز بعد تخمک گذاری بی بی زدم

واسه فهمیدن روز تخمک گزاری فقط از رو علایم میگی یا رفتی سونو

نه اصلا ضروری نیست به نطرم خیلی هم زوده امروز برا سنو شنبه بهتر برا سنو ک تعطیل

ممنونم عزیز دلم 

من بیشتر به خاطر امپول hmg میخواستم زود تر برم،،،حالا انشاءالله که خیره و‌اصلا نیازی نیست بزنم.

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
دوستان آیا بسته بودن لوله های رحم علائم خاصی داره؟

نه عزیزم هیچ علامتی نداره.

من خودم همیشه شک داشتم لوله هام بستس خیییلی درموردش تحقیق کردم یکی گفت با بخور عنبر نسا روزی ۲بار به مدت دو ماه صبح و شب وقت خواب. چسبندگی لوله هاش کامل خوب شده.

ضرر که نداره

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.

دوستای گلم من میخوام کاربریم رو بتروکنم و تا بعد موعد نیام تاپیک . کار شب و روزم شده دنبال علایم گشتن با کوچکترین علامتی امیدوار میشن . امروز دقیقا ۱۰ روز تا موعدم مونده و به شدت علایم درد پری اومده سراغم. اینجا اومدن بهم بیشتر استرس میده . تا زمانی هم که کاربری داشته باشم نمیتونم نیام. 

من دوباره برمیگردم فقط دعا کنید با تیکر برگردم . 

در ضمن هرروز هم امن یجیب رو میخونم. اسکرین گرفتم و نگه داشتم . ان شاءالله تا امدونم خیلیا که موعدشون نزدیکه تیکر دار بشن.🤲🤲🤲