2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013555 بازدید | 355184 پست
واااااای ببین کی اومده سلام عشقم عزززیزدلم پسرمون چطوره شیرمیدی دعامون کن عشقم همه بچه های منتظر ...

سلام عزيز دلم.... 

حتما خانمي اگه قابل باشم دعا میکنم. ميام اينجا واقعا خوشحال ميشم تیکر بارداری منتظر ها رو میبینم مخصوصاً قدیمی ها رو..... انشالله که تو هم به سلامتی نینی گلت رو بغل میگیری 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
دوستای گلم میشه بگید بعد اقدام چه چیزایی بخورم تا احتمال بارداری بالا بره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ م ...

عزیز دلم تجربه شخصی خودم رو ميگم... . کسی که سه سال منتظر بوده...... هییییییچ  کار خاصی نمیخواد انجام بدی نطفه ای که خودش سالم باشه راه خودش رو پیدا میکنه و ميگيره..... فقط خودت رو بزن به بی خيالي سعی کن سرت رو گرم کنی تا موعدت برسه 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز دلم تجربه شخصی خودم رو ميگم... . کسی که سه سال منتظر بوده...... هییییییچ  کار خاصی نمیخواد ...

ممنونم مامان اتنه جون-من همیشه این تاپیک رو میخوندم و تا حدودی از داستان شما مطلع هستم. کاملا با نظرتون موافقم. مرسی

خدا جونم دوست دارم! شکرت...
2728
دارم میمیرم  کی میتونه کمک کنه بگه ترشحات لانه گزینی دقیقا چه رنگیه  وقتی با دستمال بهم ...

عزیزم این دقیقا رنگ لک لانه گزینی هست

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
دارم میمیرم  کی میتونه کمک کنه بگه ترشحات لانه گزینی دقیقا چه رنگیه  وقتی با دستمال بهم ...

خ

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2738
واااااااااای عزیزمیممنون قربونت بشم ابجیه گل .انشاالله نمیدونی چقدر دلم میخواد چقدر روس داریم و حتی ...

انشالله میشه عزیزم وبزودی این سختی هات فراموش میکنی

ممنون عززیزم ❤

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
آخی عزیزم انشالله که به زودی خوب بشی منم خودم این روزها را کشیدم سرماخوردگی بدی گرفتم ولی من بدی که ...

مرسی 

ای جاانم واسه همون بود واسه همه علائم یه توصیه خوب داشتی 

نه گلم انشالله صحیح و سلامته گلپسری فکرشم نکن ❤

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
عزیز دلم تجربه شخصی خودم رو ميگم... . کسی که سه سال منتظر بوده...... هییییییچ  کار خاصی نمیخواد ...

سلام مامان اتنای عزیز من توتاپیک مامان عسل وغزل اقداماتت راخوندم میشه لطفا راهنمایی کنی.

اگه کیت من ساعت 7بعدازظهر خط پایین پرنگتر از خط کنترل بشه تخمکگذاری کی است وکی باید اقدام داشت

آخه اونجا دیدم شماخیلی به استفاده ازکیت واردی ممنون ازلطفت.

مامان مهرسا جون  الان منشی دکتر ز زد و گفت کاری براش پیش اومده و‌نوبتم رو کنسل کرد برای فردا&n ...

نه اصلا ضروری نیست به نطرم خیلی هم زوده امروز برا سنو شنبه بهتر برا سنو ک تعطیل

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706