2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013737 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم فرض کن 1مهر پریود شدی حساب کن تا روزی که دوباره پری میاد ببین چن روزست؟

يعني ٢٨ شدم

ايم ماه ٢٥ بايد بشم درسته 

با توجه ب اينكه ماه ٣٠ روزه ميشه و سيكل من هم ٢٧ ٢٨ روزه اس

نه ندارم هیچ وقت نداشتم،ممکنه به خاطر لانه گزینی واینا باشه؟؟؟؟؟؟☹️☹️☹️

لامه گزینی حدودا ۱۰ تا ۱۲ روز بعد تخمک گذاری ی دلدرد خفیف مثه پریود میاد...قبلش فقط تیر خفیف تخمدان ک ممکنه نشونه بارداری باشه...انشالله بارداری زیاد حسای نباش رو علامت ها...من به قدری خفیف بود متوجه شون نمیشدم

الهم صل علی محمد و ال محمد
2740
لامه گزینی حدودا ۱۰ تا ۱۲ روز بعد تخمک گذاری ی دلدرد خفیف مثه پریود میاد...قبلش فقط تیر خفیف تخمدان ...

اووووه

تیکرشو😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
لامه گزینی حدودا ۱۰ تا ۱۲ روز بعد تخمک گذاری ی دلدرد خفیف مثه پریود میاد...قبلش فقط تیر خفیف تخمدان ...

من سيزدهم تخمك گذازي بوده 

چون كيتم اونروز دوً خط بود و فرداش ي خط شد  ميگم 

پس هنوز با اين وجود دو روز ديگه ممكنه تازه لانه گزيني بشه  

و اگر زودتر از لانه گزيني بي بي بزنم منفي ميشه درسته ؟؟

من سيزدهم تخمك گذازي بوده  چون كيتم اونروز دوً خط بود و فرداش ي خط شد  ميگم&nbs ...

روزی ک دو خط میشه ک تخمک گذاری نیست فرداشه...روز چهاردهم مهر ک تخمک ازاد شده لقاح هم همون روز باشه ..از ۲۴ تا ۲۷ مهر  ممکنه  دلدرد شروع  بشه ...روز ۲۸ مهر دیگه بی بی بزن 

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706