2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013750 بازدید | 355184 پست
الکی الکی شد😁😁

این ماه سونو رفتی؟ضخامتت بالا بود؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ي سوْال ديگه همه تو ي روز خاص معمولا تخمكً گذازي ميكنن ؟ يا هر ماه ممكنه فرق داشته باشه 

اگر سیکلت 28روزباشه احتمالا تو روز14و15تخمک گذاری داری

برای اینکار میدونی ازکیت یا سونو استفاده کنی 

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روزی ک دو خط میشه ک تخمک گذاری نیست فرداشه...روز چهاردهم مهر ک تخمک ازاد شده لقاح هم همون روز باشه . ...

تقریبا 8تا9 روزازتخمک گذاریم گذشته ای خدااااا دارم دیونه میشم

ماهای قبل فقط شب سیزده رابطه داشتم وتعطیل ولی اینبار 14و15اقدام داشتم یکم امیدوارم ولی ماه قبل باتوجه به سینه دردواحساس پری شون میگفتم 89%باردارم ونبودم😭😭😭😭😭

این بار نمی خوام الکی دلمو خوش کنم🥺🥺🥺🥺

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
2731
2738
پس می بایست 12ساعت بعدازمثبت شدنش و36ساعت بعد اقدام داشتی شانست خیلی بالا می بود

من چون شاغلم ظهر ساعت ١٢:٣٠ تو محل كارم كيت زدم دو خط شد منم شبش ساعت سه اينا اقدام كردم 

كه اقدام رو هم قبلا گفتم حتما ميدونين 

كه بار اول همسرم مردد شد و جلوگيري كرد بعدش مجدد ولي باز اقدام كرديم 

اينجا خونده بودم قهوه بدم قبلش دادم  اصلا هم نميدونم برا چي خوبه  ولي دادم

برااسیدی کردن بدن شوهرت خوب کردی دادی

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
منم دارم  بؤ حس نكردم البته  يعني بوً نكردم

شماباردارید؟

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من
بله من ترشحات زردکم رنگ داشتم  قبل از موعد بعداز موعد دیگه سفید شد

اهان من امروز نه روز از پریودم گدشت  روز سوم تاخیرم آزمایش دادم منفی بود امروز رفتم پیش دکترم گف یه پنج شش روز هم‌صبر کن شاید بتات بالانرفته بعد آزمایش بده

امروز غروب دیدم یه ترشح پر رنگ ازم اومد فک کردم پریود شدم ولی بعد رفتم جای روشن دیدم زرد هست

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من
2706