2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014580 بازدید | 355184 پست
کیت بعد امپول رنگ میگیره خیلی عحیبه ک رنگ نگیره چون ال اچ بالا میره ...بعد امپول کیت خطا داره ولی مث ...

کیتم مکس هست ولی برام خطا نداشت دقیقا بعد امپول هم رنگ نداشت اما امروز قشنگ پررنگ شده 

۴بار سونو رفتم امروز یکی از فولیهام نبود کلا شاید ازاد شده نمیدونم اما اون فولیکول بزرگه هنوز سرجاشه و داره رشد میکنه هر روز یه میل

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

جیگر برات تفسیر کرد که a و b وcوd تو آزمایش ینی چی خب همه اسپرما اینارو دارن مرده هم دارن گفتم ک بر ...

نمیدونستم اسپرم همه اینارو داره🙈🙈🙈🙈غلظت خون:دست وپا وبدنمون همیشه سردوخیلی خواب میره.بی حالیم وخون غلیظ وجریانش کمه.تغذیمون اشتباست.آسپرین.گرمی وخوردن چیزایی که خونو رقیق میکنه.خودم میدونستم دارم ولی همسرمو نه .نمیدونستم مانع بارداری هم میشه.مرسی ازدلداری دادنت 1ساعت پیش ازبس گریه کرده بودم داشتم میمردم.💞💕💞💕💞💕یعنی چون تحرکش پایینه نی نی دخترمیشه👧

گلم شد ۱۲۰ بار هرروز

من خوب متوجه نشدم، یعنی هر نفر 120 تا بقیش چی میشه؟؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2728
نمیدونستم اسپرم همه اینارو داره🙈🙈🙈🙈غلظت خون:دست وپا وبدنمون همیشه سردوخیلی خواب میره.بی حالیم وخ ...

aاسپرم پسره

Bبرا دختر 

هر دوتاشو داره شانسه دیگه هرچی خدا بخواد

برا غلظت خون اهدا کنه تاثیر نداره؟؟ 

بازم میگم بجا اینکه زانو غم بغل بگیرین پاشین برین با یه دکتر مشورت کنین اساسی اقدام کنید 

منتظر گل پسرام  
۵ابان عزیزم 

عزیرم ختم امن یجیب برداشتیم .شرکت میکنی؟ اگه آره که اسمتو تو لیست مینویسم و هرروز واسه منتظری که فردا موعدشه ۱۲۰ مرتبه امن یجیب میخونیم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
الان گفت مادرشوهرم اینا رفتن دست زدن بهش رنگ نبود تو شوک ن  ...

واقعا حیرت انگیزه الله اکبر

قربون امام حسین و علی اصغر شش ماهه برم

مامان مهرسا نظرشون چی بود؟این جای پا کجا افتاده؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
گلم شد ۱۲۰ بار هرروز

عزیزم مگه 14000 هزار نیست نفری 120 تا پس بقیش چی میشه؟؟؟؟ 

ام یجیب یا صلوات 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2738
کیتم مکس هست ولی برام خطا نداشت دقیقا بعد امپول هم رنگ نداشت اما امروز قشنگ پررنگ شده  ۴بار سو ...

اگ پر رنگ شده ک امشب یا فردا باز یکی دیگه ازاد میشه...حتنا اقدامات و برو امشب و فردا شب و ...خیلی خوبه دقیق رنگ گرفته...انشالله ک دوقلو میشه

الهم صل علی محمد و ال محمد
من خوب متوجه نشدم، یعنی هر نفر 120 تا بقیش چی میشه؟؟؟؟ 

اون لیست ۳۱ نفره و چند تا از دوستای دیگه هم هرروز تاتموم شدن لیست ۱۲۰ مرتبه امن یجیب میخونن

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
واقعا حیرت انگیزه الله اکبر قربون امام حسین و علی اصغر شش ماهه برم مامان مهرسا نظرشون چی بود؟این ج ...

نمیدونم والا گفت مادرشوهرم رفتن پسرش هم باهاش رفت گفت اصلا دست میزدیم اثر رنگ و این چیزا نبود انگار حک شده توش....بعد نذری ک دیگ شستن فرداش جا پا توش بود...

الهم صل علی محمد و ال محمد
عزیزم مگه 14000 هزار نیست نفری 120 تا پس بقیش چی میشه؟؟؟؟  ام یجیب یا صلوات

امن یجیب. امیدوار گفتن میشه نفری ۱۲۰ مرتبه هم بخونیم هرروز .

نمیدونم والا گفت مادرشوهرم رفتن پسرش هم باهاش رفت گفت اصلا دست میزدیم اثر رنگ و این چیزا نبود انگار ...

آخیییی چقدر زیبا چقدر متبرک خوشا به سعادت صاحبخونه....

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2706