2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015943 بازدید | 355185 پست
خداروهزارمرتبه شکر💕💕💕💕💕💕

فدات 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
فاطمه جان بارداري 😍😍😍😍😍😍😍😍😍 واي خدارو صد هزار مرتبه شكر خيلي تبرك ميگم  خيلي خيلي خو ...

عزیزمممم جنسیت نی نی هاتون مشخص نشده ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
فکرکنم من تواقدام واسه نی نی اول پیشکسوت همتونم😐😐😐شماهم رژیم پسردارین

یکم رعایت میکنم

چون شاغلم سخته واسم کامل رعایت کنم.وقت کم میارم🤔

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
تهران. نه بابا اومدیم کاری داشتیم انجام بدیم سفر کاری

من استرس دارم.😞

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
مامان هدیه نفری 500 تا ام یجیب یا صلوات؟؟ بقیش چی میشه؟؟؟ 

گلم شد ۱۲۰ بار هرروز

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
نمیدونم چطور باور کنم بخدا هنوز دارم گریه میکنم

وایییییییی

صبا جونم

من خیلی نگرانت بودم

از شبی که اومدی تو گروه و دلت شکسته بود به خاطر همسرت و اقدامت من خیلی برایت ناراحت شدم

الان که اینو دیدم یک جیغ بلند و بنفش کشیدم از خوشحالی ولی خودم هم از صدام ترسیدم😂🤦🏻‍♀️

عزیزم همون قدر که اگه بی بی چک خودم مثبت میشد خوشحال میشدم الان برای تو خوشحال شدم

مبارک باشه دوست خوبمممممممم

❤️❤️❤️❤️❤️❤️

من استرس دارم.😞

چرا عزیزم؟استرس چی؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
وااای ایشالا ک خوابت واقعی بشه 😍😍😍😍😍😍😍 اره این چن وقت شدید درگیر مهمون بودم از شهرستان اومده ...

ان شاءالله. موعدت کیه بزارمت تو لیست ختم امن یجیب و باید هرروز ۱۲۰ بار امن یجیب بخونی

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
انشاالله اینماه مامانی❤❤❤شماچندوقته اقدامید

من این ماه میشه دومی

گفتم بهش ولی اصلا شرایط خوبی نداره .مطمین باش اگه میتونست حتما شرکت میکرد

من بجاش میخونم ان شاءالله باردار بشه. کاش یه سری به تایپک میزد حسابی دلتنگشم

گلم شد ۱۲۰ بار هرروز

خب زودتر میگفتی من تا الان ۲۰۰ تا گفتم😅

2706