2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015732 بازدید | 355185 پست
خودم دیگه مجبور شدم  تاریخ تولد را تغییر بدم ولی محاسبه زایمان را واسم میزد ۱۸ آذر

خوب کردی 

مبارکه مجدد 

شما میخوای طبیعی زایمان کنی ان شاءالله؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ماهور جان حس میکنم ما پریمون باهم بود چرا موعدتو 30 مهر گفتی؟؟؟ مگه 6 مهر پری نشدی؟ 

من سیکلم کوتاهه عزیزم .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2731
ماهور جون‌تو‌علایمی نداری؟ موعدت به من نزدیکه

نه عشقم هیچی ندارم فعلا 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

خوبید میشه کمکم کنید من ده روز پیش دقیقا دوروز بود پریودم پاک شده بودم رابطه داشتم ازترس پیشاب قرص لونژیل خوردم الان سه روزه لکه بینی و ترشح قهوه ای ولخته ای دارم علت چیه ؟ چیکار کنم 

خوب کردی  مبارکه مجدد  شما میخوای طبیعی زایمان کنی ان شاءالله؟

ممنونم عزیزم ..تو این سونو که برم مشخص میشه ولی دکتری که دارم از زایمان داخل اب خیلی تعریف میکنه بچه ام هم بریچ بود تا هفته ۲۶ ولی چرخید 

14000 تا

میتونی نذرو کمشم کنی ک کم نیاریما

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ممنونم عزیزم ..تو این سونو که برم مشخص میشه ولی دکتری که دارم از زایمان داخل اب خیلی تعریف میکنه بچه ...

ان شاءالله بسلامتی 

ولی توی ایران زایمان داخل آب واقعی نیست اصلا توی خارج به معنای واقعی کاربرد داره 

ان شاءالله هر روشی به صلاحه همون بشه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر