2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013817 بازدید | 355184 پست
لیستی که اسامی منتظرا رو گذاشتن برا ختم امن یجیب که ان شاالله برن تو لیست باردارها  عصر مامان ه ...

نه والا اسم من نیست😢😢باید چیکار کنم

تو مرا جانی وجهانی چه کنم جان وجهان را...    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عشقم بله دیروز رسیدم بهش گفتم اما فکر میکنه اینم مثل ماه پیش هست گفت رسید بالای ۲۰۰ میشه گفت ...

انشاءالله چشم ودلتون روشن میشه با پسرتون عزیزم حق داره هنوز تو شوکه انشاءالله دیگه رنگ تاکیدی و‌نبینین🤲🤲🤲🤲🤲

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋

@مامان_مهرساخانم  

بیا عشقم، بگو کمکم کن دوفاستون نتونستم بخرم گفت حتما نسخه میخواد و اینکه شرایطش نبود بخرم شیاف پروژسترون میتونم بزنم؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
قزوینم خواهر مرکزناباروری نداره

سلام همشهری😍😍

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2738
خوب خداروشکر که هردوتاتون خوب هستید انشاءالله همیشه خوب باشید🤲🤲🤲😘😘😘❤❤❤ من والا اگه اون پیش رف ...

قربونت برم انشالله 

اوووووهه پس بسلامتی انشالله سال بعد گلپسری تازه میخواد بیاد تو دل مامانش ❤🌱

به امید خدا بهترین اتفاق ها برات رقم بخوره عزیزم کنار گل دخترت و همسرت  

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
انشالا ممنونم عزيزم، راهي نيست كه زودتر بفهمم باردارم يا نه؟ كه لازم نباشه تا موعد پريود صبر كنم؟ ال ...

نه عزیزم باید بعد موعد یا ی روز ب موعد بری آز بتا یا بی بی چک

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
سلام عشقم بله دیروز رسیدم بهش گفتم اما فکر میکنه اینم مثل ماه پیش هست گفت رسید بالای ۲۰۰ میشه گفت ...

عزیز دلم  تبریک میگم بهت.خیییلی خوشحال شدم.انشاالله خدا الان تو دلت پسر قشنگتو گذاشته و چند ماه دیگه به سلامتی میاد تو بغلت.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
2706