2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013818 بازدید | 355184 پست
عشقم میگم پس فردا انشالله دوباره ازمایش بدم واقعا میترسم دوباره ضدحال بخورم چشمم ترسیده واسه ه ...

حتما مثبته

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
خانمای گل توی این لیست باید هرروز ۵۰۰ تا امن یجیب بخونین . ۴۰۰۰ تا امن یجیب باقی مونده هم دوستان میخ ...

عزیزم من تو لیست  اقدامی هانیستم ،اما میتونم روزی 200تا بفرستم فقط بگید از کی شروع بشه وتا چند وقت

ف

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صباجوونم موعد ۲۳ مهر امیر علی99 موعد ۲۴ مهر  elijoon89 موعد 25 مهر همسرممممممم موعد ۲۷ مهر ...

@ادریناتی    ‍ 

عزیزم بیا و‌ شرکت کن 

انشاءالله که شما هم از انتظار دربیایی🤲🤲🤲

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2728

بچه ها من بجای دوفاستون یا پروژسترون شیاف پروژسترون بخرم؟؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

دوفاستون چرا اینقدر گرونه😐

خداروشكر شما ديدي منو عقده اي شده بودم تو دو صفحه سووا پرسيدم هيشكي نديد دوستان من در اقدام اين ماه ...

عزیزم ناراحت نباش بچه ها سرشون شلوغه من پوزش می خوام

ببین اگه کیت مثبت شد بعد از 12تا36ساعت بعدش تخمک‌آزاد میشه شما می بایستی دوبار میرفتی اقدام یکیش 12ساعت بعد مثبت شدن بکشیم 36

انشاءالله که ازدست ندادی اگه خدا بخواد میشه

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
عزیزم من تو لیست  اقدامی هانیستم ،اما میتونم روزی 200تا بفرستم فقط بگید از کی شروع بشه وتا چند ...

ان شاءالله به مراد دلت برسی از ۲۳ مهر شروع میشه تا ۲۲ روز

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2740
خداروشكر شما ديدي منو عقده اي شده بودم تو دو صفحه سووا پرسيدم هيشكي نديد دوستان من در اقدام اين ماه ...

یعنی وقتی کیتت دوخط همرنگ شد ۲۴ ساعت بعدش اقدام کردی؟؟؟

اگر اینطور اقدام کردی درسته خواهر

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

بچه ها میشه بجای قرص دوفاستون یا پروژسترون شیاف پروژسترون بخرم؟؟؟ 

2706