2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014791 بازدید | 355184 پست

بچه ها میگم مثل اینکه اینجا هرکی قبل موعد میگه باردار نیستم و کلی طومار مینویسه و از خدا گلایه میکنه و همگی در حقش دعا میکنیم مثبت میشه😂😂😂

این ماه منم میخوام طومار بنویسم😂از الان بگم خیلیم شاکی هستم حتما برام همگی دعا کنید

مامان هدیه

ماهور

رز

مامان ستایش

محیا

شما هم طومار اماده کنید ،جواب میده😂😂😂😂

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها من اومدم😍😍رفتم سونو قلبش تشکیل شده بود،صداشم واسم گذاشت❤️❤️،گفت تخمدانات هایپرررر شدید ...

تبرریک انشالله بقیه راه رو هم با نی نی همیشه خوشحال باشین و سلامت 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
عزیزمی  من هشتم سیکلم هستم  ایدا جونم دعا کن ماه اخر انتظارم باشه 😢😢😢😢

ان شالله ان شالله رز عزیزم گریه نکن و از خودت ضعف نشون نده قوی باش و  فقط خودتو شوهرتو تقویت کن ماهم دعا میکنیم. ببین بچه ها دلاشون صاف چقد خوب دعاهاشون ج میده. همه دعاگوی بچه های منتظر هستن. 

2742
بچه ها میگم مثل اینکه اینجا هرکی قبل موعد میگه باردار نیستم و کلی طومار مینویسه و از خدا گلایه میکنه ...

😂😂😂

مهم نیست تقویتش کن و بعدی رو راس ۳۶ تا۳۸ ساعت بعد امپول برو نه اقدام اول انشالله که به احترام اربعی ...

😘 شمام برو از بده تا بعدش راحت پروژستروناتو ادامه بدی

...
😂😂😂😂😂بفرس طومارتو منتظریم

ایداجون اونوقت شما که ترشح تخمک گذاری نداشتی ابا درد تخمک گذاری هم مداشتی؟ همون ماه ک ترشح نداشتی باردار شدی؟ امپول زده بودی؟

...
2740
نه برگه دادن بهم نه عدد گفتن گف ما جوابو شفاهی میگیم و منفیه.. آزماشگاه نبود درمانگاه بود  ۲۵ ...

وا.مگ میشه جوابو شفاهی بگن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
دوستان عزیزم گفت برای ۲۹ سیکل کمه باید تکرار بشه واااای من از تکرار متنفرم مثل ماه قبل نشه

مبارکه عزیزم

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
😂😂😂😂😂بفرس طومارتو منتظریم

هنوز به موعدم نرسیدم که،اون موقع مینویسم

خواستم از الان اماده باشین😁😁😁

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
عزیزمی  من هشتم سیکلم هستم  ایدا جونم دعا کن ماه اخر انتظارم باشه 😢😢😢😢

رفته بودم امامزاده اسمت خیلی سریع اومد تو دهنم 

به دلم افتاده بزودی زود خبر بارداریت میدی  رز عزیزم انشالله حسم اشتباه نگه به حق ابا عبدالله ع😍😍😍💋💋💚🌱

😂😂😂

😍😍😍😂😂والا بخدا

2706