2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014790 بازدید | 355184 پست
عزیزم مطمئن نیستم که امروز رفتم آز پرستار لعنتی گف منفیه😭بی بی چکام مثبته همش😭بازم ممنون چشم دعات ...

مگه میشه یعنی چی؟ از دادی؟ نگفت بتا چند؟ الان چند سیکلی و دوره هات چندروزه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم یه سونو ۳۲ هفته یه دونه هم ۳۶ هفته واسه وضعیت بند ناف ولی دکتر من گفت ۳۴ هفته برو و اونم رو ...

مولتي نميخورم ديگه آروين جان 

فقط آهن و ويتامين د مصرف ميكنم

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2742
مگه میشه یعنی چی؟ از دادی؟ نگفت بتا چند؟ الان چند سیکلی و دوره هات چندروزه

نه برگه دادن بهم نه عدد گفتن گف ما جوابو شفاهی میگیم و منفیه.. آزماشگاه نبود درمانگاه بود 

۲۵ موعدمه ۴روز مونده موعدم 

دوستان عزیزم گفت برای ۲۹ سیکل کمه باید تکرار بشه واااای من از تکرار متنفرم مثل ماه قبل نشه

عزيزم مباركه 

لزومي نداره استرس داشته باشي يكم بيخيال باش دو روز ديگه دوباره آز بده 

خيلي هم خوبه بتات

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2738
سلام بچه ها من اومدم😍😍رفتم سونو قلبش تشکیل شده بود،صداشم واسم گذاشت❤️❤️،گفت تخمدانات هایپرررر شدید ...

تبریک میگم عزیزم . خداروشکر که انتظار شما به پایان رسید  . ان شاالله 120 سال قلبش واست بتپه . خدا بت ببخشه 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
نه برگه دادن بهم نه عدد گفتن گف ما جوابو شفاهی میگیم و منفیه.. آزماشگاه نبود درمانگاه بود  ۲۵ ...

پس یکی دوروز دیگه صبر کن برو یه جای خوب آزمایش من که بیمارستان و درمانگاهو قبول ندارم

دوستان عزیزم گفت برای ۲۹ سیکل کمه باید تکرار بشه واااای من از تکرار متنفرم مثل ماه قبل نشه

وای عزیزم خیلی مبارکه چی میبینم الهی شکر که تو هم خوشحال شدی

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم
قربون خدا برم من. الحمدلله. رز عزیزم کی موعدته. نوبتی هم باشه نوبت خودته ها

عزیزمی 

من هشتم سیکلم هستم 

ایدا جونم دعا کن ماه اخر انتظارم باشه 😢😢😢😢

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
خدایا چی میبینم  فاطمه بی بی چک خودته ؟ یکی بزنه توصورتم ؟ کل بدنم یخ کرده  خدایا حاجت ...

اره میبینی خواهر چقدر قشنگه که یکی به ارزوش میرسه من مطمعنم این از دعای دسته جمعی خانومای گل هستش و البته دل پاک خود فاطمه.

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم

مبارگ باشه عزیزم نه دیگه خوبه شما الان ۴ هفته حساب میشی که تو رنج آزمایشگاه هم خوبه 

2706