2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013801 بازدید | 355184 پست
با عکس رنگی که لولها باز شد ولی باز ضخامتم ۴ بود...تخمک هام هم بدون دارو زود رشد نمیکرد نهایت روز ۲۰ ...

یعنی ۱۲ ساعت قبل و‌بعد از تخمک گذاری نزدیکی داشتی 

عالیه 😍😍😍

این ماه محرک نخورده بودی عزیزم؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم همین الان یهو اومدم تاپیک پیام تبریک بچه ها رو‌دیدم  واقعا تبریک‌میگم عزیزم دست راستت ...

قربونت برم عزیزم انشالله ک من بی بی خودت و ببینم  فعلا ک معلوم نیست تا از ندم...راستش دوبار بیشتر نبود شوهرم ۷ روز قبلش تخلیه شده بود یبار ساعت ۲ شب روز ۱۲ سیکل    یبار  هم ۲ شب روز ۱۳سیکل.....دقیقا روز ۱۲ ساعت ۲ تا ۴ ظهر  به قدری درد تخمدان راست داشتم نمیتونستم برا شوهرم غدا بکشم  راه برم ....۱۲ ساعت قبل و ۱۲ ساعت بعد تخمک گذاری اقدام داشتم   فاصله اقداما ۲۴ ساعت بود...من قرار نبود اقدام کنم چون خانم کریمی گفت بزار ۲ ماه دیگه ولی امان از جو ک ادم بگیره...شوهرم چقد چیز گفت بعدش نکنه چیزی بشه  تا زنگ زدم خانم کریمی گفت اگ حس کردی بدنت فعال اشکال نداره

الهم صل علی محمد و ال محمد
دخترت چن سالشه عزیزم ؟ منم خیلی بخاطر دخترم عذاب میکشیدم یه جوری اشک میریخت دلم خون میشد  ان ...

دخترم بهمن ماه ۷ سالش میسه ولی دخترا  ک میدونی خیلی بیشتر سن شون درک دارن...همیشه شکمم بوس میکرد قربون داداشم برم ک به دنیا نمیاد😑 

2731
عزیزم ختم امروز به نیت شما بود ان شاءالله خدا بحق امام زمان عج بهت یه گل پسر سالم و صالح عطا کنه و ...

سلام اعظم جونم فدات شم الهی که گل پسرت صحیح و سالم بیاد بغلت الهی که چنان اولادی خداوند بهت بده که تمام این سختیهارو فراموش کنی عزیزم الهی خیر ببینی دعامون کن اعظم جان که خیلی محتاجیم😢😢😢😢

اخی عزیزم باردار شدی ان شاالله به سلامتی گلم اینم جواب خوبیهات به ما ❤ عزیزم خودت که واردی فقط منم ...

ممنون عزیز دلم ....اره اتفاقا داشتم ب شوهرم همین میگفتم فردا تا از مثبت شد بگیرم..چوم هم پروژسترون بدنم کمه قبلا دکتر هم بهم گفته بود نباید قطع کنی...هم استرسم بیشتر برا تیرویید کم کارمه میترسم ..چون سیستم ایمنی بدنم بالاس با دارو بهتر شده میترسم بهش حمله کنن سقط  بشه..البته اگ خبری باشه..

2740
قربونت برم عزیزم انشالله ک من بی بی خودت و ببینم  فعلا ک معلوم نیست تا از ندم...راستش دوبار بیش ...

محرک نخورده بودی دیگه درسته؟؟؟

دختر منم بهمن ماهیه 😍😍😍😍

انشالله داداشش به سلامتی میاد بغلت 

احتمالا تیر کشیدن تخمدانت شاید برای نزدیکی شب قبل بوده و لقاحی که انجام شده 😍😍😍

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
یعنی ۱۲ ساعت قبل و‌بعد از تخمک گذاری نزدیکی داشتی  عالیه 😍😍😍 این ماه محرک نخورده بودی عزیز ...

۱۲ ساعت قبلش داشتم وقتی درد داشتم خواستم نزدیکی کنم دخترم خونه بود هیچ جوره نمیشد...دیگه به زور خوابوندمش ۲ شب بعد اقدام دوم شد...به قدری تیر میکشید احساس میکردم میتونم با دست بگیرمش...هیچی نخوردم فقط دارو گیاهی ک خانم کریمی داد خوردم ترشحاتم از روز ۷ سیکل ترشحاتم شروع شد...روز ۱۱ دیگه شبش کم تر شد فقط ترشحات چرب بی رنگ روز ۱۲ هم ترشحات باز کم بی رنگ و چرب بود شبش دیگه علامت هام رفت...میل جنسی هم از چند روز قبلش زیاد شده بود ترسحاتم زیاد بود و کشدار ولی وقتی بی رنگ شد اقدام کردم 

2706