2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013659 بازدید | 355184 پست
اها عزیزم انشالله که گرفته دعا میکنم سیت😘من علائمم فقط کمر درده که حسابی سرویسم کرده میمیرم😢تاحالا ...

منم زانو تا کمرم تیر میکشید جوری ک از خواب بیدارم کرد...الان دلدرد شدید دارم ...

الهم صل علی محمد و ال محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ای وای چه موقعی هم شد...عیب نداره فقط جوشونده گرم بخور  میوه  زیاد بخور .. استراحت کن انشا ...

نتونستم برم بیرون وسیله بخرم افتادم تو جا. یه فلاکس دارچین هل و زنجبیل نشستم با خرما میخورم  دوبار آب نمک قرقره کردم، یه لیوان آب لیمو عسل و سیاهدونه خوردم، 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
ان شالله تمید بخدامعلومه که نی نی اعظم عزیزم.همه بچه های تاپیک دعاگوت هستن بخاطرصبوری و وقتی که برا ...

ممنون عزیزم..کاری نکردم ..هر چی بود از رو علاقه بود..واقعا خودم کم سختی نکشیدم خیلی روزها شایدی راهنمایی کوچیک نیاز داشتم و کسی نبود...درک میکنم حال منتظر ها رو

الهم صل علی محمد و ال محمد
2738
منم زانو تا کمرم تیر میکشید جوری ک از خواب بیدارم کرد...الان دلدرد شدید دارم ...

اعظم جان شب شیر موز بگیرم توش میوه نارگیل بزنم و خرما و عسل و کنجد، بدم شوهرم خودمم بخورم؟؟؟؟ 

آب هویج دو لیوان ظهر خوردیم، شب ابگوشت گذاشتم خودم فقط سیب زمینی میخورم، بعد شیرموز  میوه گلابی و نارگیل و سیب انگور و توت فرنگی هم بگم بخره، بعد نبات داغ جفتمون بعدم شوهرم قهوه و کیسه یخ،. 

بعد اقدام به راست بخوابم و خرما بخورم؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
به قران نمیدونم ..دعا کن برام بی بیم زود مثبت شد ولی میترسم پریود بشم..اصلا فکر بچه دار شدن و نمیکرد ...

وای خدا چه سوپرایز قشنگی  عزیزمممم مثبته ک خواهر تبریک مبگم عزیزم ..این ماه دارو خورده بودی  

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2706