2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013959 بازدید | 355184 پست
عصری ب دلم افتاد ک بی بی بخرم خواستم فردا صبح بزنم از بس عجولم طاقت نیاوردم زدم ک این افتاد..قش نکنم ...

مبارکه خانومی 

مثبته 

ان شاءالله بری آز و بتای عالی داشته باشی 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بحق همین اذان که دارن میدن ان شاءالله خدا دلتو شاد کنه عزیزم . خدا بحق پنج تن خودش نگهدار بچت باشه ...

مرسی عزیزم بخدامحتاج دعاهاتون هستم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
دیشب عسل خوردم بعدش آب خیلی خنک نبود آنا همون نشست تو گلوم چند بار آب نمک قرقره کردم الانم تمااااااا ...

غدا اب پز و کبابی بخور ابلیمو و عسل معجزه میکنه سیاه دونه و عسل هم گرمن عالیه برا مریضی..اب نمک هم مرتب قر قر کن ..باید دوره ش تموم شه والا دارو هم فایده نداره

الهم صل علی محمد و ال محمد
2728
عصری ب دلم افتاد ک بی بی بخرم خواستم فردا صبح بزنم از بس عجولم طاقت نیاوردم زدم ک این افتاد..قش نکنم ...

اعظم جون واقعاتبریک میگم عزیزم مبارکه...انشالله ک ابن ایامو بسلامتی بگذورنی و الان گل پسرت تودلت جوونه زده ودرحال رشده

امشب برای قلیایی یدونه قرص فلوکونازول و کشمش و شیره انگور بخورم خوبه؟؟ توت فرنگی هم کم شده اگه شوهرم ...

اره خوبه اونا رو بخور...خرما و هویج و خود انگور هم عالیه انبه و موز سعی کن ۲ ۳ تا بخور

مرسی عزیزم بخدامحتاج دعاهاتون هستم

بخدا از صبح که فهمیدم لک بینیت زیاد شده دارم دعات میکنم یه لحظه هم از ذهنم بیرون نمیای

واسه سلامتی امام زمان عج صلوات نذر کردم ان شاءالله بری آز و بتای حسابی بالا رفته باشه و خطر سقط نباشه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2738
به قران نمیدونم ..دعا کن برام بی بیم زود مثبت شد ولی میترسم پریود بشم..اصلا فکر بچه دار شدن و نمیکرد ...

وای خداروشکر عزیزم ان شالله که آزمایشتم مثبته 😍😍😍🥰چرا مثبت نشه عزیزم خداروشکر خدا جواب این همه خوبی لطف محبتت رو بهت داده تبریک عزیزم😘❤❤

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
بخدا از صبح که فهمیدم لک بینیت زیاد شده دارم دعات میکنم یه لحظه هم از ذهنم بیرون نمیای واسه سلامتی ...

مرسی😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭جبران میکنم 😭😭😭😭انشالله ثوابش برگرده محمد مون🙏🙏🙏

شب اقدام اذیت نشدی ؟؟ شمام امپول زدین درسته بعداونم ترشحات نداشتین ؟

منم ترشحاتم قطع شده اما حالم بده شکمم درد میاد اصلا نمیدونم چی به چیه   چی داره میشه حالت تهوع شدید دارم کل استخوانم داره میشکنه

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
اعظم جون واقعاتبریک میگم عزیزم مبارکه...انشالله ک ابن ایامو بسلامتی بگذورنی و الان گل پسرت تودلت جوو ...

وایییییییی فاطمه باورم نمیشه نکنه مدیکور باز سربه سرم گذاشته  الان ک خشک شده خیلی رنگش بیشتره میترسم خیلی ...از استرس حالت تهوع گرفتم...دیگه فکر میکردم محاله من یبار دیگه بی بی مثبت ببینم

وایییییییی فاطمه باورم نمیشه نکنه مدیکور باز سربه سرم گذاشته  الان ک خشک شده خیلی رنگش بیشتره م ...

مثبته عزیزم بی بی چک منم مدیکور بود زیر دو دقیقه ۲ تا خط شد

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
اره خوبه اونا رو بخور...خرما و هویج و خود انگور هم عالیه انبه و موز سعی کن ۲ ۳ تا بخور

انگور سرما دارم نمیتونم بخورم میترسم  اما انبه اینا برم بخرم 

اعظم جان مبااااااارکه بی بی مثبته؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏